Nagła śmierć dyrektorki lubelskiego NFZ. 51 lat. Przyjęła trzy szpryce.

Nagła śmierć dyrektorki lubelskiego NFZ. Przyjęła trzy szpryce.

30 listopada 2022 https://detektywprawdy.pl/2022/11/30/nagla-smierc-dyrektorki-lubelskiego-nfz/

Uwierzcie mi, takich przypadków słynnej nagłej śmierci jest o wiele więcej. Nie umieszczam ich dlatego, że wszyscy poszukiwacze prawdy o wiedzą o nowej pandemii podźganiowej. W tym przypadku warto się pochylić nad śmiercią kogoś z eksponowana pozycją w państwie i to jeszcze w służbie zdrowia, albowiem po pierwsze wychodzi na to, że wierność systemowi Bestii dotyka również ludzi na wysokich stanowiskach wyłączając posłów, którzy dobrze wiedzieli co robią społeczeństwu i nie poddali się chorobie pt. “nagle”.

Udział w systemie niszczącym Polaków prędzej czy później powoduje efekt bumerangu. Zło wraca, a więc w interesie nas wszystkich, w tym urzędników i policji jest trzymać się Prawa Bożego. Przykazanie nie zabijaj dotyczy także reklamowania dźganek. Ci ludzie, którzy reklamowali dźgania złamali przykazanie “nie zabijaj”. Co bardziej szczegółowi powiedzą “nie morduj”. Może być i tak bo jak to inaczej nazwać.

 Fakt napisał:

 “Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Zmarła nagle, w wieku 51 lat, pozostawiając pogrążonych w żałobie bliskich, przyjaciół i współpracowników. “Jej niespodziewany brak pogrąża nas w niedowierzaniu” – piszą pracownicy lubelskiego NFZ.”

 Wiele osób zmarło lub jak kto woli zostało podstępnie zamordowanych i ich otoczenie i bliscy nie dowierzali….[—-]

Dlaczego nie podaje się informacji o szczepieniu na kowid ludzi, którzy zmarli nagle?

Poskrolowałem jej fejs i nikt mi nie powie, że to nieprawda. Zrobiłem screen póki jeszcze jest

https://i0.wp.com/detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2022/11/czarkwska-nfz-szczepienia.jpg?ssl=1

:

Pod informacją o trzeciej dawce wiele oklasków bezmyślnych ludzi.

[—]

=====================