Światowe Dni Młodzieży – Lizbona 2023. Żądamy dostępu do aborcji!! Wymagamy antykoncepcji!! Ani jednego słowa o Panu Bogu, o Jezusie Chrystusie, o Trójcy Świętej, o modlitwie, o wierze.

Światowe Dni Młodzieży – Lizbona 2023. Żądamy dostępu do aborcji!! Wymagamy antykoncepcji!!

Oczywiście ani jednego słowa o Panu Bogu, o Jezusie Chrystusie, o Trójcy Świętej, o modlitwie, o wierze.

Równość płci na ŚDM. Agenda zrównoważonego rozwoju zamiast Ewangelii || w pośpiechu 22 lipca 2022

Edukacja ekologiczna: równość płci i działania na rzecz klimatu, partnerstwo dla wspólnych celów, odpowiedzialna konsumpcja oraz produkcja, redukcja nierówności, ekologiczne gospodarowanie, wspólne zaangażowanie i aktywne współdziałanie. To niektóre cele pewnego programu, który został opublikowany w tak zwanej liście zobowiązującej przez organizatorów pewnej inicjatywy na rzecz młodzieży – rozpoczyna tymi słowami Jan Pospieszalski.

Publicysta zadaje pytanie: „Zgadnijcie Państwo, co to jest?”, po czym wyjaśnia nam: „Czy jest to Campus Polska Przyszłości Rafała Trzaskowskiego? No nie! Pudło! Czy jest to być może Akademia Sztuk Przepięknych organizowana przez Jerzego Owsiaka gdzieś tam na kolejnym wcieleniu festiwalu Woodstock? Też nie! Czy jest to być może jakaś konferencja z okazji przyjazdy Grety Thunberg? Też nie!

To jest list zobowiązujący, który został opublikowany przez organizatorów Światowych Dni Młodzieży – Lizbona 2023”.

Jan Pospieszalski nie kryje swojego zażenowania i dodaje: „Otóż to nie pomyłka. Wspaniała ewangelizacyjna inicjatywa zapoczątkowania ponad trzydzieści lat temu przez Jana Pawła II adresowana do młodzieży, gdzie istotą było spotkanie Jezusa Chrystusa w tym uniwersalnym wielkim zgromadzeniu młodego Kościoła katolickiego w różnych miejscach świata”.
Źródło: PCh24TV – Polonia Christiana
Równość płci na ŚDM. Agenda zrównoważonego rozwoju zamiast Ewangelii || w pośpiechu

=============================

Skoro celem ich pobytu na światowych dniach młodzieży, ma być zapoznanie się z agendą na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030, nie trzeba jechać do Lizbony, można to zrobić w Polsce u pana Trzaskowskiego, u Owsiaka u p. Biedronia i wielu innych miejscach. Będzie taniej i ekologiczniej.”

=========================

,,W dokumencie nie ma ani jednego słowa o Panu Bogu, o Jezusie Chrystusie, o Trójcy Świętej, o modlitwie, o wierze. Nic z tych rzeczy… Na naszych oczach wprowadza się bocznymi drzwiami, w sposób zawoalowany, albo zupełnie wprost zupełnie nową etykę katolicką, daleką od nauczania Kościoła, sprzeczną z tym co głosi encyklika ,,Humanae Vitae” Pawła VI, sprzeczną z tym co głosi
Evangelium Vitae, Jan Paweł II…”