Dr Zelenko, dramatyczne ostrzeżenie: „Przygotowują się do pełnego totalitaryzmu”

Szczepionki powodują ogromną liczbę zgonów – dr Pierre Kory

[Publikuję, mimo, że tłumaczenie jest niezgrabne, poprawiłem, ile mogłem. Ale treść – prawdziwa. Mirosław Dakowski]

W ostatnim tygodniu 2021 roku nominowany do nagrody Nobla dr med. Vladimir Zelenko , którego „protokoły Zelenko” bez wątpienia uratowały dziesiątki tysięcy istnień ludzkich, opublikował pilne wideo z „wezwaniem do działania”. W tym filmie Zelenko ostrzega przed desperacją, do której doszły globalistyczne elity, które dalej popychają dwuletnią kampanię propagandową.
Zdesperowany tyran jest zawsze najniebezpieczniejszym tyranem, a ten dwuminutowy film potwierdza główne przesłanie mojego najnowszego artykułu z 7 stycznia — Z globalistycznymi marionetkami kontrolującymi każdy zachodni naród, przygotuj się na ich kolejny diabolicznyruch .

Jeśli jeszcze nie czytałeś tego artykułu, zachęcam Cię do tego i podzielenia się nim z innymi. Niektórzy powiedzieli mi, że uważają, że to najważniejszy artykuł, jaki do tej pory opublikowałem. Jest to w istocie wezwanie dla wszystkich miłośników Boga, ludzkości i wolności, aby odłożyli na bok dzielące nas różnice i przeciwstawili się największemu pojedynczemu zagrożeniu ludzkości w ciągu ostatnich 100 lat.
Choć nie jest jeszcze powszechnie rozpoznawalny, ten wróg jest bardziej diaboliczny niż naziści czy sowieci. To, co czyni go tak niebezpiecznym, to fakt, że jest w dużej mierze niewidoczny, a mimo to ma pełne poparcie establishmentu, w prawie każdym kraju,. Czym jest ten “układ”? To są ludzie na stanowiskach władzy, o których większość z nas sądziła, że możemy im zaufać. To są wasi lekarze, wasze główne media, wasze rządowe agencje regulacyjne, wasi nauczyciele i profesorowie uniwersyteccy, wasi pastorzy, księża i rabini.
Zadaniem dziennikarza i księdza w szczególności jest zawsze sprawdzanie władz, bycie kontrolą, ostrzeganie owiec, gdy do zagrody wkrada się wilk. Jednak ogromna większość dzisiejszych dziennikarzy i kaznodziejów porzuciła swój święty obowiązek kwestionowania, służenia jako stróż lub pies stróżujący . Ponieważ narracja establishmentu rozpada się i coraz więcej ludzi budzi się do zauważenia faktu, że zostali okłamani przez autorytety, elity władzy, które kontrolują establishment zaczynają się denerwować. W rezultacie istnieje realne niebezpieczeństwo, że, jak ostrzega dr Zelenko, „przejdą w stan totalitarny”. [ Jeśli w tym momencie pytasz, w jaki sposób establishment pozostaje tak mocno pod kontrolą niewidzialnej globalistycznej kliki, jest to pytanie, na które łatwo odpowiedzieć. Robi się to za pomocą pieniędzy. Cały przepływ pieniędzy na całym świecie jest kontrolowany przez garstkę dużych banków i megakorporacji z nakładającymi się zarządami .]

Jedyną rzeczą, która może powstrzymać to bezwzględne dążenie do absolutnej tyranii, jest modlitwa i działanie. Módlmy się, aby Bóg dał nam więcej czasu na pokutę jako jednostki, jako ludzie i jako narody. Ale musimy też w tej chwili skontaktować się, porozumieć do działania. Potrzebujemy zahartowanego poczucia oporu ze strony wszystkich modlitewnych wojowników, patriotów i miłośników wolności. Zelenko wzywa do pokojowego nieposłuszeństwa obywatelskiego. Wołam o to samo od ponad roku, ale jak dotąd nie widzieliśmy masowego powstania, przynajmniej nie w Ameryce. Czy poczekamy, aż będzie za późno, jak we Francji, Niemczech, Włoszech, Austrii, Australii, Izraelu i innych krajach, w których wdrożono już pełnowymiarowe cyfrowe paszporty zdrowotne, poważnie ograniczające wolność przemieszczania się ludzi, wolność słowa i prawo do gromadzić się?

Nie mówię o de3monstrocji, w której ludzie maszerują z tablicami przed gmachami Kapitolu. Nie ma w tym nic złego, ale potrzebujemy czegoś więcej. Potrzebujemy masowego oporu . Gdzie ludzie po prostu odmawiają ograniczeniom i prowadzą życie tak, jak zwykle, zanim psy-op rozpoczęły się w lutym 2020 r. Zelenko prosi również o modlitwy o ochronę nad tymi dzielnymi lekarzami, dziennikarzami i innymi prawdomównymi publicystami, którzy wypowiadają się i próbują przeciwstawić się kłamstwom rządowych/ mediów/ wojskowych/ kontrolerów umysłów Wielkiej Farmacji. Wiemy, że obozy są gotowe. W sierpniu zeszłego roku informowałem, że armia reklamuje „specjalistów od internowania/przesiedlenia” do obsadzenia obozów, z których wiele znajduje się w bazach wojskowych: DHS wydaje alarm terrorystyczny zrównujący Amerykanów, którzy sprzeciwiają się rządowym restrykcjom Covid do terrorystów z 11 września .
Zobacz zrzuty ekranu poniżej z reklamy rekrutacyjnej do armii.[/ md]

W stanie Waszyngton Stanowa Rada Zdrowia może wkrótce zmienić prawo stanowe, aby zezwolić na przymusowe przetrzymywanie nawet 5-letnich mieszkańców w „obozach internowania” Covid-19 za nieprzestrzeganie stanowego mandatu dotyczącego eksperymentalnych szczepień. Washington Code 246-100-040 , proponowana zmiana, aby uwzględnić protokół Covid w stanowej ustawie o chorobach zakaźnych i niektórych innych chorobach, przedstawia „Procedury izolacji lub kwarantanny”. Jeśli zostanie zatwierdzona, zmiana ta umożliwiłaby lokalnym urzędnikom służby zdrowia według „jego wyłącznego uznania” „wydanie nakazu zatrzymania w nagłych wypadkach, powodującego natychmiastowe zatrzymanie osoby lub grupy osób w celu izolacji lub kwarantanny”.

Zgodnie z W 246-100-040 „ lokalny funkcjonariusz ds. zdrowia może powoływać się na uprawnienia funkcjonariuszy policji, szeryfów, konstablów oraz wszystkich innych funkcjonariuszy i pracowników wszelkich jednostek politycznych podlegających jurysdykcji departamentu zdrowia w celu natychmiastowego wykonania nakazów wydanych w celu wykonania do celów niniejszego punktu zgodnie z postanowieniami RCW 43.20.050 (4) i 70.05.120 .” „Awaryjny nakaz zatrzymania” zalegalizowałby izolację i przetrzymywanie obywateli USA, którzy dobrowolnie nie zastosują się do szczepienia terapią genową „na okres nieprzekraczający dziesięciu dni”. Tego rodzaju tyrańskie bomby kryją się w księgach prawniczych prawie każdego stanu, dając urzędnikom stanowym uprawnienia do zakłócania życia ludzi podczas ogłoszonego zagrożenia zdrowia. Źródła mówią mi, że prawo stanu Waszyngton JUŻ zezwala na przymusową kwarantannę, a W 246-100-040 przedstawia jedynie najnowszą biurokratyczną interpretację prawa lub sposób jego stosowania.

Oskarżyciel braci” – szatan
Do tej pory wróg uderzał w nas, cenzurując naszą pracę i fałszywie oskarżając nas dokładnie o to, co robią — czyli o rozpowszechnianie dezinformacji . Nazywa się to „odwracaniem skryptu”. Jeśli chcesz wiedzieć, co robią globaliści, elitarni technokraci, po prostu zwróć uwagę na to, o co nas oskarżają. W 12 rozdziale Księgi Objawienia widzimy odniesienie do Szatana jako „oskarżyciela braci”, co znajduje odzwierciedlenie w tych, którzy działają w dzisiejszym świecie pod natchnieniem szatana.

Absolutnie uwielbiają odwracać scenariusz!
Ponieważ masowa wojna psychologiczna globalistów przeciwko prawdzie zakończyła się tylko częściowym sukcesem, a mimo cenzurowania i fałszywych oskarżeń prawda wciąż się wydostaje do świadomości ludzi, planują oni [globaliści] przyjąć bardziej drastyczne podejście, by nas zamknąć i zniszczyć. Zgadzam się z dr. Zelenką, że najskuteczniejszym sposobem radzenia sobie z taką wrogością jest jeszcze większe nasilenie mówienia prawdy. Wszyscy musimy przenieść nasze wiadomości, zarówno online, jak i osobiście, na wyższy poziom.

W 2022 r. postanówmy podwoić wysiłki w mówieniu prawdy władzy. Zajmijmy teraz nasze stanowisko, przemawiając bardziej agresywnie niż kiedykolwiek, wykorzystując każdą okazję, by obalić kłamstwa na temat zatrutego strzału śmierci i tego, co robi on ludziom, zwłaszcza naszym dzieciom i młodym dorosłym. Inny młody, super sprawny piłkarz upadł wczoraj, ostatni z serii setek incydentów w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy. Poronienia i porody martwe są poza wykresami. I wydaje się, że nikogo to nie obchodzi.
My, wojownicy prawdy, musimy odłożyć na bok dzielące nas różnice i pracować razem, dzielić się nawzajem swoją pracą i rozpowszechniać prawdę. Zacznij od udostępnienia mojego artykułu, do którego link znajduje się powyżej, oraz wideo dr Zelenki. Dr. Zelenko issues chilling warning: ‘They are getting ready to go full totalitarian’
Szczepionki powodują ogromną liczbę zgonów

Światowej sławy ekspert ds. intensywnej opieki medycznej i pulmonologii, dr Pierre Kory, mówi, że dane są jasne; zastrzyki CV19 są „niebezpieczne” i wszystko pokazuje, że powodują ogromną liczbę zgonów. Będzie jeszcze gorzej, jeśli nie przestaniemy nimi “strzelać”.Dr Kory ostrzega, “Oni już przekroczyli rekordy śmierci z powodu tych szczepionek prawie rok temu. Teraz zaczynamy to dostrzegać w danych aktuarialnych z firm ubezpieczeniowych na życie. Towarzystwa ubezpieczeń na życie wypłacały odszkodowania jak nigdy dotąd i zauważają, że zgonów nie można wyjaśnić przez Covid. Jeśli spojrzysz na rzeczywistą zachorowalność i śmiertelność z CDC …. 2019, 2020 i 2021 w wieku od 18 do 64 lat … zobaczysz w Ameryce, począwszy od drugiego kwartału roku 2021 (kiedy zaczęły się szczepionki), śmiertelność zaczęła rosnąć, i wzrosła od 120% powyżej normy do 140% powyżej normy, i znacznie przekroczyła wskaźniki zgonów w 2020 roku.

Różnica między rokiem 2020 i 2021, w obu latach mieliśmy covid. W 2021 roku mieliśmy szczepionki. Wiedzą, że ilość zgonów, które zgłaszają, nie może być wyjaśniona przez Covid. . . . Jest coś innego napędzającego ogromny i niezwykle przerażający sygnał śmiertelności w populacji amerykańskiej. Myślenie, że jest to cokolwiek innego niż szczepionki, jeśli się mylimy i jeśli nadal twierdzisz, że są bezpieczne, ta linia, która już jest w znacznym i stromym nachyleniu, będzie kontynuowana, im więcej będziemy zwiększać i im więcej będziemy szczepić. . . . To musi się skończyć. Musimy przestać, ludzie umierają”.
Tymczasem opanowane/przechwycone agencje regulacyjne, takie jak CDC i FDA, niszczą i odcinają sprawdzone naukowe leki na Covid (/grypa), takie jak Ivermectin “jeden z najbezpieczniejszych leków kiedykolwiek wprowadzonych na rynek”. Dr Kory mówi również, że tak zwane eksperymentalne szczepionki “nie są bezpieczne i nie są skuteczne.” Dlaczego więc agencje rządowe i tak je forsują? Dr Kory mówi: “Widziałem to z pierwszego rzędu”. . . . I mówi dalej, że agencje rządowe cierpią z powodu “regulacyjnego przechwycenia” przez Big Pharma. Oznacza to, że FDA i CDC forsują nieskuteczne i niebezpieczne szczepionki, aby Big Pharma mogła na nich zarobić, lekceważąc jednocześnie tańsze, bezpieczniejsze i skuteczniejsze leki, takie jak Ivermectin. Dr Kory podaje przykład z życia wzięty podczas “pandemii” i wyjaśnia: “Recepty w tym kraju (na Iwermektynę) w sierpniu osiągały 90 000 tygodniowo. Tak wielu lekarzy stosowało ją w przypadku Covid (/grypa), że wystraszyło to firmy farmaceutyczne. . . . W odpowiedzi na masowe przyjęcie w użyciu Ivermectin przez lekarzy z receptami i farmaceutów wypełniających je, CDC poszedł do ataku. Wysłali biuletyn do każdego państwowego departamentu zdrowia, który był pełen propagandy i dezinformacji krzycząc, że FDA nie zatwierdziła Iwermektyny , i nie jest to sprawdzony lek, i jest niebezpieczny i są przedawkowania i wszystkie te rzeczy, które były fałszywe. To poszło do wszystkich stanowych departamentów zdrowia. Ale zgadnijcie, co się stało potem? Zarządy medyczne i zarządy aptek zaczęły wysyłać to do każdego licencjonowanego lekarza i farmaceuty w kraju. Przeciętny lekarz i farmaceuta, przykro mi to mówić, nie jest dobrze oczytany. Nie nadążają za danymi. Są przytłoczeni i łatwo ulegają wpływom. Dlatego w tym kraju toczy się wojna pomiędzy lekarzami, którzy wiedzą, że Iwermektyna jest skuteczna, a aptekarzami. Ogromna część farmaceutów odmówi wypełnienia bezpiecznego, stosowanego od dziesięcioleci leku Covid (/grypa), ponieważ są zastraszani i manipulowani przez swoje zarządy. Boją się stracić swoje licencje. To wszystko dym. To wszystko B.S. ponieważ nie można stracić licencji za stosowanie bezpiecznego leku. . . . Potrzebujemy naszych lekarzy, by zajmowali się leczeniem, i potrzebujemy naszych farmaceutów, by zajmowali się farmacją i przestali ulegać wpływom propagandy firm farmaceutycznych, które nie chcą, byście używali tego leku. Musimy się przeciwstawić i stawić opór w imieniu naszych pacjentów. Okazuje się, że dzięki aptekom mieszanym i małym aptekom nadal możemy uzyskać dostęp (do Iwermektyny), ale jest to walka i trzeba się w niej odnaleźć.
Były wiceprezes Pfizera dr Michael Yeadon powiedział w tym tygodniu: “Masowe szczepienia prowadzą do masowej śmierci”. Dr Kory zgadza się i wyjaśnia, “To nie tylko dane z firmy ubezpieczeń na życie, które wyszły w tym tygodniu, które są oparte na danych CDC, które nie mogą być wyjaśnione przez Covid sam, są ogromne wzrosty umierania w tym kraju w tym roku. . . . Zrobili ogromną analizę europejskich danych dotyczących śmiertelności, jak również danych dotyczących śmiertelności w Stanach Zjednoczonych i kontrolowali status szczepień. Stwierdzili, że w każdym przedziale wiekowym, na który patrzyli, śmiertelność z wszystkich przyczyn wśród zaszczepionych była większa niż wśród nieszczepionych. Śmiertelność z wszystkich przyczyn, a to oznacza, że jest bardziej prawdopodobne, że umrzesz z jakiegoś powodu, jeśli jesteś zaszczepiony. . . . Śmiertelność z wszystkich przyczyn pochodzi z rzeczywistych baz danych wiarygodnych naukowców. Firmy ubezpieczeniowe pokazują dane, a nasz rząd federalny pokazuje niewyjaśnione, duże wzrosty umieralności. . . . Nie sądzisz, że dobrym naukowym pytaniem i dobrą hipotezą do przetestowania byłoby “Czy to mogą być szczepionki?”. Ich odpowiedź brzmi “szczepionki” i nie mogę znaleźć lepszej odpowiedzi na tę hipotezę niż ta, że jest to masowa eksplozja tej polityki szczepień z pojedynczymi, podwójnymi i wspomagającymi zastrzykami. To idzie jak szalony ogień przez populację. Jeśli śmiertelność wśród zaszczepionych jest wyższa niż wśród nieszczepionych, masz dane, z których możesz bezpiecznie i pewnie wywnioskować, że szczepionki są związane ze śmiercią i ją powodują.”
Na zakończenie dr Kory mówi: “To, co wydarzyło się w ciągu ostatniego miesiąca lub tak, to dane dotyczące niepożądanych reakcji i skutków nie są już ukryte i tłumione. Pojawiają się one na serwerach … i tabelach aktuarialnych.” Dr Kory mówi ludziom, aby udali się na stronę “Front Line Covid-19 Critical Care Alliance” i uzyskali wszelkie informacje na temat leczenia Covid-19 (/grypa) za darmo w sieci. Dr Hunter, który rozmawia jeden na jeden z Dr. Pierre Kory, jednym z najlepszych ekspertów w dziedzinie chorób płuc i Covid Critical Care na świecie, który jest współzałożycielem Front Line Covid-19 Critical Care Alliance (flccc.net)Dr. Pierre Kory: Mass Vaccination is leading to Mass Death Vaccines are causing a huge number of deaths —Dr Kory

https://gloria.tv/post/1nBq7Srf4SXt42ZKvgbwUgKL6