Dane z ubezpieczenia w Niemczech; 4-krotny wzrost liczby nagłych zgonów po wprowadzeniu ‘szczepionki C-19”

Dane z ubezpieczenia w Niemczech; 4-krotny wzrost liczby nagłych zgonów po wprowadzeniu ‘szczepionki C-19”

Jim Hoft https://gloria.tv/share/ABw23yLMfC7Q6RGnjRuweqRn4

Jeden obraz więcej wart niż 1000 słów:

W celu analizy wzrostu liczby nagłych zgonów oceniono następujące klucze diagnostyczne:
96,0 Nagła śmierć
R96.1 Śmierć występująca w ciągu mniej niż 24 godzin od wystąpienia objawów, o ile nie zaznaczono inaczej
R98 Śmierć bez obecności innych osób
R99 Inne nieprecyzyjne lub nieokreślone przyczyny śmierci

I46.1 Nagła śmierć sercowa -zawał

źródło

Według danych KBV w 2021 roku nastąpił wzrost diagnoz „nagłej śmierci” (R96) o +1082 proc.:

źródło

Z kluczem diagnostycznym R96.1 wzrost wynosi nawet +1673 procent:


źródło
Diagnoza „nagłej śmierci sercowej” jest również stawiana istotnie częściej od 2021 r.:

Lausen przedstawił na konferencji prasowej następujący przegląd wzrostu liczby zgonów w poszczególnych kwartałach dla ICD I46 i R96 do R99:

źródło

Zespół analityków zażądał, aby:

Natychmiastowe zawieszenie szczepień szczepionkami koronowymi do czasu wykluczenia, że masowy wzrost zgonów jest spowodowany szczepieniami

Sekcje zwłok wszystkich, którzy zmarli nagle i nieoczekiwanie, aby ustalić, skąd te zgony pochodzą, i dlaczego masowo rosną

Obowiązkowe rejestrowanie statusu szczepień szczepionek koronowych i zastosowanej szczepionki u wszystkich zmarłych oraz regularna publikacja tych danych

Natychmiastowa ocena danych KB przez PEI i RKI oraz informowanie ludności i lekarzy o wzroście zachorowań

================================

Tekst opisujący powyższe:

============================================

Niemiecki analityk danych Tom Lausen zorganizował w poniedziałek konferencję w Bundestagu, aby omówić ogromny wzrost liczby osób, które zmarły „nagle i nieoczekiwanie” po wprowadzeniu szczepionki Covid. Na konferencji prasowej obecny był tylko jeden dziennikarz głównego nurtu. Krajowe Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowych Ubezpieczeń Zdrowotnych (NASHIP) dostarczyło dane obejmujące ponad 72 miliony ubezpieczonych Niemców. NASHIP lub „Kassenärztliche Bundesvereinigung (KBV)” jest organem koordynującym wszystkie 17 państwowych stowarzyszeń lekarzy posiadających ustawowe ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech. Od 2018 r. Reprezentował około 175 000 lekarzy i psychoterapeutów stacjonarnych.

„Stowarzyszenie aktywnie uczestniczy również w negocjacjach dotyczących zakresu usług świadczonych przez ustawowe kasy chorych oraz wynagrodzeń lekarzy. Ponadto KBV wykonuje „zlecenie bezpieczeństwa” zgodnie z § 75 ust. 1 SGB V, które ma na celu zapewnienie, aby wszyscy prawnie ubezpieczeni pacjenci mogli otrzymać odpowiednią opiekę ambulatoryjną. Agencja rządowa odpowiedzialna za ocenę ryzyka szczepień najwyraźniej nie pytała o te informacje, jak stwierdzono podczas konferencji prasowej. „Zgodnie z art. 13 ustawy o ochronie przed infekcjami Instytut Roberta Kocha i Instytut Paula Ehrlicha muszą w regularnych odstępach czasu oceniać kody diagnostyczne Krajowego Stowarzyszenia Lekarzy Ustawowych Ubezpieczeń Zdrowotnych (KBV) w celu określenia skutków szczepienia. Ale od początku szczepień koronowych dane te nie były wymagane ani oceniane”.

„Po wielu zapytaniach w ostatnich miesiącach dane KBV (okres: 2016 do pierwszego kwartału 2022) są dostępne dla naszego rzecznika ds. Polityki zdrowotnej, Martina Sicherta” czytamy na stronie internetowej. Więcej z afdbundestag.de :
Od początku szczepień przeciwko koronawirusowi nastąpiły drastyczne zmiany w liczbie zachorowań i zgonów w populacji. Opiera się to na danych Stowarzyszenia Lekarzy Ustawowych Ubezpieczeń Zdrowotnych, które Martin Sichert mógł ocenić wyłącznie wraz z ekspertem ds. danych Tomem Lausenem i które zostaną zaprezentowane na konferencji prasowej.
-Dane pacjentów z National Association of Statutory Health Insurance Physicians (KBV) dotyczące skutków ubocznych szczepień przeciwko koronawirusowi dostarczają przerażających spostrzeżeń: wraz z rozpoczęciem masowych szczepień przeciwko koronawirusowi liczba osób, które zmarły „nagle i nieoczekiwanie” gwałtownie wzrosła w porównaniu z poprzednimi latami, ponad czterokrotnie. W każdym kwartale, począwszy od pierwszego kwartału 2021 r., lekarze panelowi zidentyfikowali więcej nagłych i nieoczekiwanych zgonów niż w każdym roku od 2016 do 2020 r. jako całości.