Zapieczętowane ulotki – wewnątrz PUSTE, czyli <świadoma zgoda ‘w ciemno’> na SZPRYCĘ NIEMOWLAKOWI !!.

Zapieczętowane ulotki – wewnątrz PUSTE, czyli <świadoma zgoda ‘w ciemno’> na SZPRYCĘ NIEMOWLAKOWI !!.

Kategoria: Archiwum, Biologia, medycyna, Co piszą inni, Polecane, Polityka, Polska, Pudło, Świat, Ważne AlterCabrio

Pediatra wyjaśniła, że ​​kilka miesięcy temu wyciągnęła ulotkę z opakowania produktu mRNA, który zamierzała podać dziecku. Ku jej zaskoczeniu było zapieczętowane. Następnie pokazała zebranym puste wkładki, które firmy farmaceutyczne umieszczają w pudełkach ze „szczepionkami” na covid.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu RAIR Foundation USA omawiającego wystąpienie pediatry dr Renaty Moon, na konferencji dotyczącej szczepień przeciw covid, zorganizowanej przez amerykańskiego senatora Rona Johnsona. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

____________***____________

https://ekspedyt.org/wp-content/uploads/2022/12/dr_renata_moon_ac-768×403.jpg

Pediatra ostrzega: ulotki informacyjne w „szczepionkach” przeciw covid celowo pozostawiono puste (wideo)

„To właśnie uchodzi za „świadomą zgodę” pod przywództwem covidowego kartelu”. – senator Ron Johnson

Amerykański senator Ron Johnson poprowadził w środę forum na temat „szczepionek” przeciw covid. Rozmawiał z czołowymi ekspertami medycznymi i lekarzami na temat produktów będących szczepionkami mRNA, ich działania i możliwych przyczyn powikłań. Ponadto jedna z ekspertek, pediatra Renata Moon, ujawniła, że brakuje odpowiedniej świadomej zgody na szczepionki przeciw covid.

Pediatra wyjaśniła, że ​​kilka miesięcy temu wyciągnęła ulotkę z opakowania produktu mRNA, który zamierzała podać dziecku. Ku jej zaskoczeniu było zapieczętowane, wyjaśniła dr Moon. Następnie pokazała zebranym puste wkładki, które firmy farmaceutyczne umieszczają w pudełkach ze „szczepionkami” na covid.

Senator Johnson był zbulwersowany, gdy dowiedział się, że ta pusta ulotka to „dane, z którymi spotykają się farmaceuci i lekarze, wykonując zastrzyki poza zaleceniami mediów głównego nurtu”. Senator zapytał: „dlaczego firmy farmaceutyczne nie drukują tego po prostu na kartce papieru wielkości znaczka pocztowego? Po co ten cały teatr składania tego w taki wielki kawał papieru?

Niewiarygodne.

Dr Renata Moon, dyplomowana pediatra, znalazła ulotkę celowo pustą, w opakowaniu szczepionki mRNA, którą planowała podać dziecku.

To właśnie uchodzi za „świadomą zgodę” pod przywództwem covidowego kartelu. pic.twitter.com/JVuY2QU00T — Senator Ron Johnson (@SenRonJohnson) 7 grudnia 2022r

„Coś jest bardzo nie tak”

„Jak mogę poprosić rodziców o świadomą zgodę na tej podstawie?” zapytała. „Mój rząd wymaga ode mnie stwierdzenia, że ​​szczepionki są bezpieczne i skuteczne. Jeśli tego nie zrobię, moja licencja będzie zagrożona”.

„Obserwujemy wzrost zachorowań na zapalenie mięśnia sercowego. Obserwujemy wzrost liczby działań niepożądanych. Ufałam tym agencjom regulacyjnym przez całą moją karierę aż do teraz. Coś jest bardzo nie tak” – powiedziała pediatra.

 Agencje regulacyjne

Znany kardiolog i były promotor szczepionek, dr Aseem Malhotra, niedawno zwrócił uwagę na korupcję medycyny przez organy regulacyjne, Big Pharmę, polityków, instytucje akademickie i czasopisma medyczne.

„Ale prawdziwy skandal”, wyjaśnia dr Malhotra, „polega na tym, że organy regulacyjne, takie jak amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA), nie zapobiegły niewłaściwemu postępowaniu przemysłu oraz temu, że lekarze, instytucje akademickie i czasopisma medyczne zmawiają się z przemysłem w celu uzyskania korzyści finansowych”. Na przykład zwraca uwagę, że „FDA otrzymuje 65% swoich funduszy z branży farmaceutycznej, co stanowi ogromny konflikt interesów. W Wielkiej Brytanii nasz regulator, MHRA [Agencja Regulacyjna ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej], otrzymuje 86% swojego finansowania z branży farmaceutycznej”. Co więcej, „w FDA, w latach 2006-2019, dziewięciu z 10 komisarzy FDA, kiedy opuścili FDA, przeszło aby uzyskać bardzo lukratywne prace w przemyśle farmaceutycznym. To drzwi obrotowe”, mówi dr Malhotra.

________________

Pediatrician Sounds Alarm: Information Leaflets in Covid ‘Vaccines’ Left Deliberately Blank (Video), Amy Mek, December 9, 2022

−∗−

Dla zainteresowanych – pełna relacja ze spotkania [ok. 3h]

[w oryg. MD]

Powiązane tematycznie:

‘A potem przyszli po nienarodzone’ czyli co widzi patolog
Dr Ryan Cole, patolog, który mówił o anomaliach, które odkrył w ciałach zaszczepionych i niezaszczepionych pacjentów od czasu wprowadzenia szczepionek przeciwko covid, widzi teraz nietypowe oznaki, które są ogromnym sygnałem […]

________________

Komórki nie kłamią: mRNA działa!
„Białko kolczaste jest toksyną”, mówi patolog dr Ryan Cole, i prawie na pewno powoduje raka w wielu przypadkach. “Wiemy, że białko kolczaste może indukować szlaki nowotworowe. I to się dzieje. […]

 Więcej na temat szczepień mRNA dla dzieci:

Dzieci niezaszczepione czyli „nasza jedyna nadzieja”

‘Wycofać natychmiast’ czyli jak oszukano kobiety

Wasze dzieci, nasze zasady

Reklama uświadamiająca czyli oswajanie z chorobą

“Piątka dla szczepień (niemowląt)” czyli o co pytać 4

“Piątka dla szczepień (dzieci)” czyli o co pytać 3

Nowoczesny Cud czyli coś dla rodziców

Czy to wojna z dziećmi?

To dzieci płacą tę cenę

Dzieci – materiał doświadczalny

Dzieci – cel ostateczny?

 ========================

Tagi: Aseem Malhotra, Big Pharma, covid, dr Renata Moon, FDA, Food and Drug Administration, geny, MHRA, mRNA, pediatra, powikłania poszczepienne, senator Ron Johnson, świadoma zgoda, szczepionki, urzędy regulacyjne, USA, zgony poszczepienne

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!