Wielka Brytania: 94% zgonów covidowych to zgony zaszczepionych, szczególnie trzema i czterema dawkami.

Wielka Brytania: 94% zgonów covidowych to zgony osób zaszczepionych

magnapolonia

Nowe badanie oparte na oficjalnych danych rządowych wykazało, że 94% zgonów z powodu Covid miało miejsce wśród pacjentów, którzy zostali w pełni zaszczepieni na wirusa. W badaniu wykorzystano dane Biura Statystyk Narodowych (ONS) brytyjskiego rządu.

Wielka Brytania w szoku. ONS opublikowało niedawno aktualizację dotyczącą zgonów według statusu szczepień w Anglii. Dane ujawniły, że zaszczepiona populacja odpowiadała za 95% zgonów z powodu Covid w ciągu roku pomiędzy 1 czerwca 2022 r. a 31 maja 2023 r. 94% tych zgonów dotyczyło populacji w pełni zaszczepionej – zaszczepionej potrójnie lub poczwórnie. Zbiór danych został niedawno opublikowany przez rząd Wielkiej Brytanii i można go znaleźć na stronie internetowej ONS tutaj.

Zestawienie obejmuje zgony, według statusu szczepienia, w okresie od 1 kwietnia 2021 r. do 31 maja 2023 r. Ponieważ jednak szczegółowo przyjrzeliśmy się zgonom do końca 2022 r. we wcześniej opublikowanych zbiorach danych, postanowiliśmy przyjrzeć się zgonom na Covid według statusu szczepień w ciągu całego roku do 31 maja 2023 r., a poniższy wykres pokazuje, co odkryliśmy –

Do maja 2023 r. osoby niezaszczepione były odpowiedzialne za najmniejszą liczbę zgonów z powodu Covid w każdym miesiącu, a w większości miesięcy było nawet trzykrotnie mniej.

Podczas gdy zaszczepiona populacja odpowiadała za większość zgonów z powodu Covid w każdym miesiącu, osiągając czterocyfrową liczbę we wszystkich miesiącach z wyjątkiem dwóch w całym roku. Jednak ciekawe w tych liczbach jest to, że to nie populacja zaszczepiona jedną dawką lub dwukrotnie zaszczepiona jest odpowiedzialna za większość zgonów z powodu Covid w ciągu 12 miesięcy, lecz populacja osób zaszczepionych potrójnie i poczwórnie, która stanowiła większość zgonów Covid. Najwięcej zgonów odnotowano wśród osób zaszczepionych czterokrotnie od sierpnia 2022 r.

Poniższy wykres przedstawia całkowitą liczbę zgonów z powodu Covid według statusu zaszczepionego w ciągu całego roku i ukazuje prawdziwy zakres szokujących statystyk.

W ciągu całego roku liczba niezaszczepionych osób wzrosła zaledwie do 1161 zgonów z powodu Covid, podczas gdy populacja zaszczepionych osiągnęła liczbę 20 336 zgonów z powodu Covid; 19 143 z nich należało do osób zaszczepionych potrójnie i poczwórnie.

Oznacza to, jak pokazano na poniższym wykresie, że zaszczepiona populacja w Anglii odpowiadała za 95% zgonów z powodu Covid w okresie od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r. Natomiast populacja nieszczepionych stanowiła zaledwie 5%.

Osoby zaszczepione potrójnie i poczwórnie były szokująco odpowiedzialne za 94% wszystkich zgonów wśród zaszczepionej populacji i, jak pokazano na wykresie, 89% wszystkich zgonów na Covid, przy czym osoby zaszczepione jedną i dwiema dawkami stanowiły zaledwie 6% zgonów z powodu Covid. Jest to jednak nadal więcej niż 5% zgonów z powodu Covid wśród nieszczepionej populacji.

—————-

NASZ KOMENTARZ [ Magna Polonia]: Przedstawione wyniki to nie liczby, których można by się spodziewać, gdyby zastrzyki na Covid rzeczywiście zapobiegały śmierci. Biorąc pod uwagę, że 95% zgonów z powodu Covid w ciągu pełnych 12 miesięcy do maja 2023 r. dotyczyło osób zaszczepionych, wydaje się, że w rzeczywistości są one skuteczne tylko w 5%, a nawet ta liczba jest zawyżona. Bez problemu można zatem postawić tezę, że szczepienia w niczym nie pomogły. Co więcej, inne źródła wskazują, że poważnie zaszkodziły zdrowiu publicznemu, wywołując VAIDS i inne następstwa.