Stanowczy sprzeciw wobec szczepień dzieci eksperymentalnymi preparatami. Nauka i doświadczenie medyczne zabraniają!

Stanowczy sprzeciw wobec szczepień dzieci eksperymentalnymi preparatami. Nauka i doświadczenie zabraniają!

https://www.petycjeonline.com/stanowczy_sprzeciw_szczepie_dzieci_eksperymentalnymi_preparatami

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował opinię publiczną (bez żadnych badań i statystyk), że w Polsce od 8 grudnia 2022 roku rozpoczynają się szczepienia dzieci w wieku od 0,5 roku do 4 roku życia przeciwko COVID-19.

https://twitter.com/a_niedzielski/status/1600038933164761089?cxt=HHwWgoCl4dW7vbQsAAAA

 W powyższym wpisie z niewiadomych przyczyn minister stwierdza, że tzw. szczepienia są „skuteczne i bezpieczne”.

==================================

 Umowa z Pfizerem, podpisana 28.09.2021, upubliczniona niedawno przez rząd Słowenii, wyraźnie stwierdza: “Państwo ponadto przyznaje, że długoterminowe skutki i skuteczność szczepionki są obecnie nieznane”. (Artykuł 1 na stronie 17/25 zeskanowanego dokumentu: https://d7694293-ffb8-4ed0-a014-3581d49070e4.usrfiles.com/ugd/d76942_5af19ff7389d405585ae0c9db50eb306.pdf

W Danii zakończono masowe „wyszczepianie” populacji, rezygnując z wyszczepienia osób w wieku poniżej 50 roku życia (chyba, że na specjalną prośbę).

Szwecja oraz Premier Wielkiej Brytanii zatrzymują „wyszczepianie” dzieci i choć nie podają powodu, oczywiste jest dlaczego to robią. To właśnie z Wielkiej Brytanii pochodzą dane, że dzieci, które otrzymały tzw. szczepienia są co najmniej 45 razy bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny, a na Covid-19 umierają 137 razy częściej od tych, które preparatu nie przyjęły – (link do oficjalnych danych ONS).

Jak więc można ten produkt szeroko reklamować jako „bezpieczny i skuteczny”?! Jak można podawać go dzieciom?! Czy też prowadzić eksperymenty z użyciem tego produktu na niemowlakach?!

Zarówno badania naukowe z ostatnich dwóch i pół roku, jak i dane statystyczne z wielu państw pokazują, że nie ma żadnego uzasadnienia medycznego, by dzieci były poddawane tym tzw. szczepieniom, ponieważ samą chorobę przechodzą bardzo łagodnie lub w ogóle nie chorują na COVID-19, a ich układ odpornościowy doskonale radzi sobie z wirusem SARS – CoV – 2.

Ponadto jeden z przedstawicieli producenta tych szczepionek, czyli PfizerBioNTech jednoznacznie stwierdził, w parlamencie Europejskim, że Pfizer nie prowadził badań w kierunku zapobiegania transmisji wirusa zaszczepionych osób! Czyli nikt na świecie nie ma dowodów na to, że tzw. zaszczepione osoby nie zarażają!

W związku z powyższym WZYWAMY rząd RP oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego DO NATYCHMIASTOWEGO WSTRZYMANIA SZCZEPIEŃ DZIECI, zwłaszcza w wieku 0,5 do 4 roku życia przeciwko COVID-19!

Jednocześnie wzywamy PROKURATORA GENERALNEGO do podjęcia natychmiastowego śledztwa w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez urzędników państwowych podejmujących decyzję w sprawie dopuszczenia szczepionek przeciwko COVID-19 jako preparatów niebezpiecznych dla zdrowia i życia ludzi, zwłaszcza tych najmłodszych!