Kim jest Zelenski? Amerykański serial dokumentalny

Kim jest Zelenski? Amerykański niezależny serial dokumentalny

Autor: pokutujący łotr , 8 maja 2024

Kim jest Wołodymyr Zelenski? (Zelenski Zdemaskowany)

Amer. film dokumentalny Bena Swanna

cz.1 https://www.cda.pl/video/1997026287

cz. 2 https://www.cda.pl/video/19983097df

cz. 3 https://www.cda.pl/video/2000927755

===================================

Na razie tylko trzy odcinki z zapowiadanych kilkunastu, które są dostępne w sieci z polskim tłumaczeniem (lektor). Każdy odcinek to ok. 45 min. atrakcyjnie zrobionego dokumentu. Tekst rozwija się powoli i niektóre wątki są przywoływane ponownie w kolejnych odcinkach, jednak całość – już na tym wczesnym  etapie – przedstawia przerażający obraz zakulisowej gry wojennej, jaka toczy się za fasadą dla naiwnych.  Połączenia z najbrudniejszymi interesami globalistów, w tym rodziny Bidena i dlaczego ta oplatająca świat siatka łajdactw i zbrodni nie życzy sobie końca tej wojny.

Filmy zrobił amerykański dziennikarz śledczy Ben Swann, komentując to odważnie i ze swadą (trochę czasem irytującą, bo „pod publiczkę” amerykańską, ale można mu to wybaczyć). Pracował w przeszłości dla sieci FOX (prowadził tam własny segment informacyjny Reality Check, gdzie zasłużył się wywiadem z Obamą, demaskującym tzw. Kill List czyli listę proskrypcyjną Obamy przeciw osobom uważanym za „wrogie Ameryce”, za co musiał opuścić stację) oraz angielskojęzycznej sieci informacyjnej Russia Today będącej pod kontrolą Rosji, co mu bez przerwy wyciągają ścierki mainstreamowe (Swann to dla nich taka „ruska onuca” jak mniej więcej u nas Braun dla cyngli  Michnika – co tylko przynosi mu zaszczyt).

 Prowadzi teraz własną stację Truth In Media  i już położył zasługi w dekonspirowaniu m.in. takich afer jak kulisy zamachów na WTC,  użycie przez USA broni chemicznej podczas wojny w Syrii czy tzw. Pizzagate (waszyngtońska afera pedofilska związaną  z reżimem Clintonów). Teraz bez litości zajął się Zelenskim i całą siecią kłamstw wokół wojny upaińskiej.

Lektura obowiązkowa!!!

Tagi:Ben Swann, Igor Kołomojski, interesy amerykanskie, Joe Biden, prawda o wojnie na Ukrainie, ukraińskie byznesy, wojna na ukrainie, Zelensky