Dyrektor NGO uczy migrantów kłamstw i przede wszystkim udawania „prześladowanych chrześcijan”. Uczy nawet, jak się „modlić”.

Dyrektor NGO uczy migrantów kłamstw i przede wszystkim udawania „prześladowanych chrześcijan”. Uczy nawet, jak się „modlić”.

W ukrytej kamerze szefowa organizacji pozarządowej opowiadała, jak uczą emigrantów kłamstw celem uzyskania azylu w Europie

w-ukrytej-kamerze

Dyrektor europejskiej organizacji pozarządowej opowiadała, że jej organizacja uczy migrantów kłamstw i przede wszystkim udawania „prześladowanych chrześcijan”. Ma im to zapewnić azyl i legalizację pobytu.

Okazuje się, że NGO-sy nie tylko przemycają przybyszy z trzeciego świata, ale jeszcze dbają, by mogli zalegalizować tu swój pobyt. To podwójne łamanie prawa.

Tym razem w „ukrytej kamerze” dała się złapać dyrektor dużej europejskiej organizacji pozarządowej Ariel Ricker, dyrektor wykonawcza Advocates Abroad. Opowiadała jak oszukiwać straż graniczną. W tym roku jej organizacja „pracowała” z 15 tysiącami migrantów, którym pomogła w przedostaniu się do krajów Europy. ONZ uznała ujawnioną aferę za „alarmującą”.

Sfilmowana dyrektor Ricker przyznaje, że jej organizacja systematycznie namawia osoby ubiegające się o azyl do kłamstw i udawania, że ​​doznały traum i prześladowań. Jej organizacja organizuje sesje szkoleniowe dla migrantów pragnących przedostać się do Europy, podczas których uczy się ich rozmów z funkcjonariuszami straży granicznej.

Opowiada m.in.: „mówię im, że to komedia, to wszystko komedia… Żeby im się powiodło, muszą odegrać swoją rolę, jak w teatrze”. Uczy migrantów według różnych metod, np. wykorzystywania chrześcijańskich sympatii Grecji, czyli przyznawania się do prawosławia i twierdzenia, że było się prześladowanym z powodu swojej wiary chrześcijańskiej. Uczy nawet migrantów, jak się modlić.

Po ujawnieniu tych informacji, materiały umieszczone na Twitterze i Facebooku nagle zniknęły…

============================

Fdesouche.com est une revue de presse

@F_Desouche

·

Obserwuj

Caméra cachée : La directrice d’une ONG européenne dit enseigner aux migrants à mentir et à faire semblant d’être “des chrétiens persécutés” (Rediff) https://fdesouche.com/2018/11/15/la-directrice-dune-ong-enseignerait-aux-migrants-a-mentir-et-a-faire-semblant-detre-des-chretiens-persecutes/

Obraz

5,6 tys.

Odpowiedz

Skopiuj link