W jaki sposób dalsze ataki BESTII odeprzeć? Wydaje się, że jest sposób: Eliminacja mediów mainstreamu, jako źródła informacji.

Z książki: „BESTIA – cywilizacja nad przepaścią” Marek Tomasz Chodorowski, str. 141 inn.

Narodowy Instytut Studiów Strategicznych ul. Wiktorska 89/95 02-5 82 Warszawa

=============================

W jaki sposób dalsze ataki na społeczeństwo odeprzeć? Czy widzimy taką możliwość? Otóż wydaje się, że jest tylko jeden sposób: eliminacja mediów mainstreamu, jako źródła informacji.

W każdym biurze, urzędzie, fabryce i domu. To całkowicie bezpieczna, suwerenna decyzja każdego z nas. Pozbawiona minimalnego choćby ryzyka i nie wymagająca dodatkowej aktywności. Wyłączenie powinno objąć zarówno media prorządowe, jak i rzekomo „ opozycyjne ”, czające sie do ponownego przejęcia władzy. To W sumie jedna i ta sama paczka.

Wyłączenie” sparaliżuje naszych oprawców, nam da czas. Moglibyśmy go wykorzystać na poszukiwanie skutecznych narzędzi informatycznych, służących do weryfikowania wiarygodności źródeł informacji, z jakimi stykamy się w Internecie.

Bez codziennego wpływu na naszą świadomość i na nasze emocje, nasi wrogowie staną się bezradni.

Dzięki „wyłączeniu” rozwiną się nasze relacje przyjacielskie i rodzinne. Oderwiemy się od manipulacji i od polityki, od pewnego momentu zaczniemy myśleć samodzielnie. Eliminacja mediów z naszego otoczenia zbliżyłaby nas do społeczności lokalnej. Jedynie informacje szersze próbowalibyśmy wyłuskiwać z Internetu. Wiarygodności informujących się nawzajem oraz wypowiadających się w Internecie, anonimowych podmiotów, nie potrafiliśmy do tej pory rzetelnie weryfikować. Dlatego tak ważne stałoby się upowszechnienie odpowiednich, weryfikujących narzędzi. Technicznie jest to już możliwe.

==========================

Mail:

W „stanie wojennym” w czasie DTV wystawialiśmy zgaszone telewizory mordą na ulicę. Robiły to całe miasta {Kraśnik m.inn.] To działało, to działa !!