Tysiące biologów zmasakrowało najważniejszą tezę aborcjonistów!

Człowiek zaczyna się od poczęcia!
Kliknij tutaj i pomóż nam walczyć z tymi, którzy sprzeciwiają się biologii i naukowcom!

Szanowni Państwo!
Naukowcy i specjaliści potwierdzają to, co my wiemy już od dawna! Dlatego z jeszcze większą mocą musimy walczyć o nasze wartości!
fot. Pixabay
Tysiące biologów, z dziesiątek instytucji naukowych, z różnych krajów przyznało w obszernym badaniu, że już od momentu poczęcia mamy do czynienia z człowiekiem! O tym badaniu piszemy w naszym artykule na Marsz.info! 
Wiemy, że dla Was ta sprawa jest oczywista i niepodważalna – życie ludzkie zaczyna się od momentu poczęcia. Nie wszyscy chcą jednak przyjąć do wiadomości ten prosty fakt…
Jesteśmy przekonani, że każdemu z Was przyszło w swoim życiu mierzyć się ze zwolennikami zabijania dzieci. Także i my wielokrotnie stawaliśmy się stroną w słownych utarczkach, kiedy w rzeczywistości zaczyna się ludzkie życie.
Nasi oponenci raz po raz używali argumentów, że ludzki płód nie jest jeszcze człowiekiem lub mamy do czynienia jedynie z zarodkiem czy zygotą i jest to podstawa do unicestwienia tego istnienia w łonie matki…
Na nic zdawało się przypominanie, że ludzki płód zawsze jest człowiekiem, a zarodek czy zygota to poszczególne etapy jego rozwoju fizycznego. Każda kolejna dyskusja utwierdzała nas w przekonaniu, że aborcjoniści i ich zwolennicy nie mają pojęcia o podstawach biologii. Wiele razy spotkaliśmy się też z osobami, które wierzyły, że również naukowcy potwierdzają ich poglądy.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa sądzimy, że i Wy nie raz byliście w takim samym miejscu co my i włączano Was w jałowe dyskusje mające na celu udowodnienie i potwierdzenie fałszu.
Dlatego z wielką radością przyjęliśmy informację o potężnym badaniu, w którym tysiące biologów wskazało, że moment rozpoczęcia życia człowieka to dokładnie moment poczęcia! Ankieta została przeprowadzona także wśród naukowców o poglądach liberalnych, którzy na co dzień niestety popierają zabijanie dzieci na określonych etapach rozwoju.
Jednak pomimo ich osobistych i błędnych opinii w tej kwestii, posiadana przez nich wiedza dowodzi, że środowiska aborcyjne w skandaliczny sposób próbują wmówić ludziom, że życie ludzkie nie zaczyna się od poczęcia i tym samym usprawiedliwione jest zabijanie dzieci w łonach matek.
O tym badaniu, które miażdży w pył wiarę aborcjonistów w kwestii pierwszego momentu życia człowieka, powinno dowiedzieć się jak najwięcej naszych rodaków! Taka potężna analiza będzie stanowić doskonały oręż w walce z tymi, którzy próbują odebrać człowieczeństwo nienarodzonym dzieciom.
Dlatego właśnie TERAZ prosimy o NATYCHMIASTOWE wsparcie naszej codziennej pracy dobrowolnym datkiem w wysokości 30 zł, 60 zł, a jeśli mają Państwo taką możliwość nawet kwotą 100 zł lub 200 zł, albo większą!
Wasza pomoc pomoże nam promować wiedzę i opinie naukowców, którzy w jasny i klarowny sposób określają moment rozpoczęcia się życia ludzkiego.
Kliknij tutaj i pomóż nam przypominać kiedy swój początek ma każde dziecko!
Informacje płynące z Meksyku pokazują jak konieczne jest nasze błyskawiczne i zdecydowane działanie. Środowiska aborcyjne coraz lepiej wykorzystują techniki manipulacyjne, fałsz i obłudę, aby tylko osiągnąć swoje zbrodnicze cele.
fot. Wikimedia Commons/Wotancito/CC-BY-SA-4.0
Meksykańskie feministki i aborcjonistki celowo zawyżały liczbę kobiet, które zmarły podczas zabiegów usuwania ciąży przeprowadzonych poza granicami tamtejszego prawa. Tę głośną sprawę opisujemy na portalu Marsz.info! 
Kobiety głosiły tezę, że wskutek nieautoryzowanych zabiegów aborcyjnych zmarło 100 tysięcy kobiet. Po czasie okazało się, że w tym czasie zmarło tylu mieszkańców Meksyku. Na różne choroby.
Niestety dzięki tego rodzaju manipulacjom organizacji feministycznych aborcja na żądanie została w Meksyku dopuszczona aż do 12. tygodnia ciąży…
Na szczęście są też państwa, które próbują opierać się środowiskom aborcyjnym i starają się w jakikolwiek sposób ograniczyć zabijanie dzieci nienarodzonych.
fot. materiały własne Marsz.info
Na Węgrzech, choć wciąż dopuszcza się aborcję, przed jej przeprowadzeniem kobieta musi wysłuchać bicia serca swojego dziecka. Więcej o nowym prawie piszemy na portalu Marsz.info! 
Choć przepisy nie są doskonałe i nie ograniczają bezpośrednio zabijania nienarodzonych, to mamy świadomość, że wiele kobiet słysząc na własne uszy, że ma do czynienia z człowiekiem, w ostatniej chwili odstąpi od zamordowania go.
Znamy wiele przypadków, kiedy matki rezygnowały z aborcji właśnie po usłyszeniu bicia serca swojego maleństwa. Głęboko wierzymy, że takich przypadków na Węgrzech będzie jak najwięcej. Mamy także nadzieję, że nowe przepisy są dopiero preludium do zapewnienia jeszcze lepszej ochrony życia, tak jak ma to miejsce na przykład w Polsce.
Chcemy, aby te ważne informacje dotarły do naszych rodaków. To właśnie Polska musi być pionierem w walce z aborcją!
Dlatego jeszcze raz bardzo prosimy o PILNE wsparcie naszej pracy dobrowolnym datkiem w wysokości 30 zł, 60 zł, a jeśli mają Państwo taką możliwość nawet kwotą 100 zł lub 200 zł, albo większą!
Waszą pomoc przeznaczymy na obnażanie manipulacji aborcjonistów i publikowanie informacji o kolejnych sukcesach w walce ze środowiskami chcącymi zabijać dzieci nienarodzone.
Kliknij tutaj i pomóż nam obnażyć manipulacje aborcjonistów!
Już teraz serdecznie dziękujemy za Państwa pomoc, nieocenione wsparcie i hojność, które przekazują Państwo na rozwój naszego wspólnego projektu!
Z pozdrowieniamiRedakcja portalu Marsz.info

PS. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Swoją pomoc mogą Państwo przekazać klikając w ten link!