Todd Callender – Rola szpitali, “szczepionek” i systemu 5G w trwającym ludobójstwie (napisy PL)

https://www.bitchute.com/video/we1pkTHPLjc5/  Georgina Orwell

Żyjemy w szalonych czasach, na świecie dzieją się niebywałe rzeczy. W związku z tym na moim kanale pojawiały się już różne szokujące treści. Lecz niniejsze nagranie to zdecydowanie jeden z najbardziej fascynujących, ale i najbardziej przerażających materiałów, jakie przyszło mi tłumaczyć. Momentami miałam wrażenie, że tłumaczę nie prawdziwą rozmowę, lecz ścieżkę dialogową do jakiegoś filmu science-fiction.

Jest to zapis rozmowy Todda Callendera z członkami niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa, która odbyła się w dn. 25 marca 2022 r. w ramach 97-ego posiedzenia Komisji. 
W toku rozmowy Todd omawia rolę, jaką odgrywają szpitale, “szczepionki” na Covid i system 5G w trwającym globalnym ludobójstwie.

Opowiada też o toczącym się federalnym postępowaniu sądowym w ramach pozwu zbiorowego przeciwko amerykańskiemu Departamentowi Obrony, Ministerstwu Zdrowia i FDA, który Todd złożył w sierpniu ubiegłego roku w imieniu członków amerykańskich służb zbrojnych w związku z przymusem “szczepień” na Covid.
Wywiad z Toddem trwa ok. 67 minut, a po nim zamieściłam kilka krótkich materiałów filmowych dotyczących zagadnień omawianych przez Todda w nagraniu. Miejcie na uwadze, że te filmiki dotyczą tylko technologii, które są jawne i oficjalnie dostępne, a przecież wiemy, że wiele wynalazków, zanim trafi na rynek cywilny, pierwotnie opracowywanych jest dla wojska i najpierw przez długi czas bada się je i testuje pod kątem ich zastosowań militarnych. Tak więc nie łudźmy się: to, co przedstawia się ludziom jako “najnowocześniejsze zdobycze technologii”, to w rzeczywistości stare, od dawna istniejące rozwiązania, znane wojsku i służbom wywiadowczym od wielu dekad. Możemy sobie tylko wyobrażać, jakimi technologiami oni rzeczywiście dysponują…

Todd Callender jest amerykańskim prawnikiem specjalizującym się w dziedzinie prawa międzynarodowego, ubezpieczeń, podatków międzynarodowych, transakcji transgranicznych oraz zdrowia i niepełnosprawności. 
Od ponad 20 lat pracuje w branży ubezpieczeń zdrowotnych i na życie. Analizuje globalne trendy w obszarze biomedycyny dotyczące ryzyka zachorowalności i śmiertelności w międzynarodowym kontekście prawnym. Pełni funkcję członka zarządu wielu międzynarodowych firm, m.in. jest dyrektorem generalnym dużej grupy ubezpieczeniowej.

Odkąd w 2021 r. po raz pierwszy natknęłam się na postać Todda Callendera, z zapartym tchem śledzę jego działalność i oglądam wszystkie wywiady z nim jakie tylko uda mi się znaleźć. Jestem pod głębokim wrażeniem jego wiedzy, doświadczenia i determinacji, z jaką broni prawa i wolności medycznej i z jaką dąży do pokonania zbrodniarzy odpowiedzialnych za operację “Covid-19” i trwające ludobójstwo.

Korzystając z okazji, że tym razem udało mi się stworzyć na tyle krótki opis pod filmem, że zostało jeszcze trochę znaków do wykorzystania, pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim widzom mojego kanału za oglądanie i rozpowszechnianie tych filmów i za wszelkie wyrazy wsparcia, jakie od Was otrzymuję!
Jestem bardzo szczęśliwa, że te treści trafiają do tak wielu osób. To nadaje sens całej mojej pracy i pozwala mi zachować nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone…
Jeśli ktoś ma ochotę skontaktować się ze mną bezpośrednio, mój adres email to  GeorginaOrwellPL@protonmail.com
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

=========================================

Dodatkowe linki dla osób pragnących zgłębić tematy poruszane w nagraniu (wszystkie materiały w języku polskim):

Nowoczesne technologie wojskowe, globalne trendy strategiczne, wojna przyszłości:
www.prisonplanet.pl/trend_trak/czlowiek_w_kontekscie,p1289678933
www.prisonplanet.pl/polityka/przez_nbic_nato_bedzie,p193311236
www.prisonplanet.pl/?sid=&q=nbic
www.prisonplanet.pl/?sid=&q=darpa
www.prisonplanet.pl/audycje/audycja_prisonplanetpl_-,p1088280470
www.bitchute.com/video/joVXP6gk7HeZ/
www.bitchute.com/video/XzdDreu1bnNr/

“Szczepionki” na Covid jako narzędzie transhumanizacji w kontekście prawa patentowego, nowy gatunek człowieka:
www.bitchute.com/video/Jv9RyHOWamEw/

5G:
https://www.bitchute.com/video/KaIoLzCVn390/
https://www.bitchute.com/video/BFGyxESQIsec/
https://www.bitchute.com/video/rYq3mYxlHhsi/
https://www.bitchute.com/video/XKplAtZtwaCF/ (lektor) + https://www.bitchute.com/video/XzdDreu1bnNr/ (napisy)

Dwa wywiady z Duncanem O’Finioanem, który w latach 60-tych jako kilkuletni chłopiec został włączony do tajnego programu “Superżołnierz”:
www.youtube.com/watch?v=zkI1_9XnIuo
www.youtube.com/watch?v=977S5uN0OuE