„Powrót do normalności”, #OstatniaProsta: Dawka przypominająca nie pomogła! Polscy skoczkowie zakażeni koronawirusem nie wystartują

„Powrót do normalności”, #OstatniaProsta: Dawka przypominająca nie pomogła! Polscy skoczkowie zakażeni koronawirusem nie wystartują w Pucharze Świata w Zakopanem.

Polski Związek Narciarski poinformował, że Dawid Kubacki i Paweł Wąsek otrzymali pozytywny wynik testu na Covid-19 i nie wystartują w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem. Wynik testu Jakuba Wolnego był negatywny, ale niejednoznaczny, dlatego skoczek został skierowany na powtórny test. Wyniki badań powinny być znane w piątek.

Polscy skoczkowie byli jedną z twarzy rządowej kampanii szczepionkowej #OstatniaProsta, podczas której obiecywano Polakom, że dzięki przyjęciu dwóch dawek preparatu lub jednodawkowej szczepionce J&J możliwy będzie powrót do normalności.

Styczeń 13, 2022 https://wprawo.pl/trzecia-dawka-nie-pomogla-polscy-skoczkowie-zakazeni-koronawirusem-nie-wystartuja-w-pucharze-swiata-w-zakopanem/