„ONI” wkrótce przylecą!? Fałszywa inwazja z kosmosu: Werner von Braun i gadanina Michio Kaku. Przygotowania na wizję ‘zbawiciela’ na chmurach.

„ONI” wkrótce przylecą!? Fałszywa inwazja z kosmosu: Werner von Braun i Michio Kaku. Projekt Blue Beam.

[W roku 2023 nasiliła się propaganda “inwazji z Kosmosu”. CIA, prezydent Biden.. To celowe fałszywki. Mają uprawdopodobnić wejście “zbawiciela” – antychryst[k]a. M. Dakowski]

=========================================

falszywa-inwazja-z-kosmosu-werner-von-braun

Narzędzie MSNBC i NWO, naukowiec Michio Kaku, przygotowuje ludzi na inwazję z kosmosu, którą przepowiedział uczony, nazista i były szef NASA Werner von Braun. Posłuży ona do wprowadzenia rządu światowego.

Dr Carol Rosin, współpracowniczka von Brauna:

„Kiedy byłam managerem w korporacji Fair Child Industry w latach 70-tych., poznałam Wernera von Brauna. Dokładnie w 1974. Von Braun umierał wtedy na raka, ale powiedział mi, że ten czas, który mu pozostał, poświęci na wytłumaczenie mi, co się naprawdę dzieje w naszym środowisku. Chodziło mu o militaryzację przestrzeni kosmicznej, kontrolę ziemi z kosmosu i samego kosmosu. Cel życia von Brauna, jego ostatnich lat- kiedy był już chory, było edukowanie społeczeństwa oraz osób decyzyjnych i przekonywanie ich, że broń kosmiczna jest niepotrzebna, niebezpieczna, zbyt kosztowna, absurdalna, że to głupstwo. Strategia, o której powiedział mi von Braun, polegała na tym, że najpierw Rosjanie zostaną wrogiem; kiedy spotkałam go w 1974, rzeczywiście nim byli. Mówiono nam, że niszczą nasze satelity, że przyjdą, dorwą nas, będą kontrolować etc. Najpierw Rosjanie byli tymi, przeciw którym mieliśmy budować broń kosmiczną; potem miał się pojawić problem terrorystów. Tak też się stało. Potem miał przyjść problem z Krajami Trzeciego Świata. Powiedział, że to trzeci wróg, przeciw któremu mamy zbudować broń kosmiczną. Następnym były asteroidy. Zachichotał, kiedy mi to powiedział: „asteroidy”. „Broń kosmiczna przeciw asteroidom”. Było to zabawne.

Najbardziej zabawny był jeszcze inny cel: kosmici. Kosmici. To będzie ostateczny wróg. Powtarzał mi to ciągle w ciągu tych czterech lat. Mówił: pamiętaj, Carol- to ostateczny wróg. Będziemy budować broń przeciw kosmitom. Ale to wszystko jest KŁAMSTWEM. Nie mówił, kiedy to wszystko ma nastąpić, ale powiedział, że te zmiany nabiorą tempa i nastąpią bardzo szybko; że wysiłek skupiony na budowaniu broni kosmicznej jest oparty na kłamstwie i że będzie to dodatkowo tal niezrozumiałe dla ludzi – wydarzenia nastąpią tak szybko, że ludzie nie zorientują się, o co w tym chodzi.

[Poniżej przygotowanie mentalne do „inwazji”. Fizyka prewdxziwa, oparta na logice i matematyce, wyklucza istnienie „innych cywilizacji”, a – gdyby jakimś cudem Boga istniały – wylkucza KONTAKT, bo ograniczeniem jest prędkość maksymalna materii – C=300 tys.km/sek. Dalej – to anty-naukowe fantazje. Są nagłaśniane – w celu przygotowania „owieczek” na przyjście antychrysta. Mirosław Dakowski, fizyk]

===============================

WYWIAD Z MICHIO KAKU, „SŁYNNYM FIZYKIEM”

Kryzys przywództwa. Rozmawialiśmy o tym cały tydzień. Ale co by było, gdyby spotkał nas kryzys innego rodzaju. Inwazja kosmitów? Brzmi może dziwnie. Widzimy duże wahania na giełdzie. Może to, co mówię, nie jest tak naciągane, jak się wydaje. W razie inwazji kosmitów, kto by nas poprowadził i czy moglibyśmy w ogóle wygrać? To jest temat, którym zajmuje się nowy serial Discovery „Curiosity”. Jest z nami profesor Michio Kaku, konsultant naukowy serialu. Najważniejsze pytanie, zanim nastanie inwazja- czy kosmici w ogóle istnieją? Skąd możemy to wiedzieć?

Michio Kaku: Satelita COBE orbitując w przestrzeni wykrył 50 planet bardzo podobnych do Ziemi. Właściwie każdego dnia odkrywamy w przestrzeni kosmicznej planetę wielkości Jupitera. Mieszkańcy większości z nich to na pewno nic większego niż mikroby. Ale kilka z nich może być zamieszkiwana prze inteligentne istoty, obdarzone bardziej zaawansowaną techniką niż my. 

Prezenter: Jak to właściwie jest? Kiedy Discovery postanowiło nakręcić serial o inwazji z kosmosu, twój telefon zadzwonił, bo jesteś na gorącej linii: „dyżurny fizyk, ekspert od wojny z kosmitami”?

Michio Kaku: Wierz lub nie, my fizycy przestudiowaliśmy ten temat. Zastanawialiśmy się, co by było, gdybyśmy napotkali wroga, zaawansowaną technologicznie cywilizację. Hollywood podchodzi do tej kwestii niewłaściwie. Kosmici mogą być 100 lat do przodu w stosunku do nas. Można by pomyśleć, że gdybyśmy mieli „sekretną broń”, moglibyśmy pokonać kosmitów. NIEPRAWDA. Albo kosmici nie zajmowaliby się nami, bo bylibyśmy dla ich zbyt prymitywni, albo, jeśli spotkałaby nas inwazja, wyglądałaby ona jak pojedynek Bambi z Godzillą. 

Prezenter: Dlaczego tak mówisz? Jaką techniką oni dysponują, że możemy o niej ledwie pomarzyć?

Michio Kaku: Pomyśl, że mogą być o tysiąc, nawet milion lat bardziej zaawansowani technologicznie. Wszechświat ma 13. 7 miliardów lat, dlatego mogą mieć broń, której nawet nie możemy sobie wyobrazić. Z moich przemyśleń: przypomnij sobie, że barbarzyńcy ostatecznie pokonali Rzymian. Barbarzyńcy nie mieli sekretnej broni, dzięki której pokonali cesarza i Rzymian. Poznali rzymską technologię i potem użyli jej przeciwko Rzymianom. W ten sposób wygrali. 

Prezenter: Jak więc my- wiem, że to brzmi niewiarygodnie- gdyby coś takiego się stało- obronilibyśmy się jako planeta?

Michio Kaku: Najpierw musielibyśmy sprawdzić, jak bardzo są zaawansowani. Czy mają broń nuklearną? Czy używają fal radiowych, radaru? Albo czy może mają technologię, której nawet nie możemy sobie wyobrazić? Pamiętajcie, że kosmici raczej nie uderzą na nas, by nas obrabować. Mają swoje planety wraz z zasobami. Zostawią nas w spokoju. Jeśli jednak któregoś dnia nas zaatakują, musimy być przygotowani na to, że nas zmiażdżą w razie wojny. 

Prezenter: Co zrobimy?

Michio Kaku: Najpierw musimy zebrać wiedzę. Musimy wysłać więcej satelitów COBE i spróbować nawiązać z nimi dialog. To jest jeszcze coś, czego nie zrobiliśmy. Nie znaleźliśmy jeszcze inteligentnych istot w kosmosie, ale to nastąpi prędzej czy później. Najpierw należy ich monitorować, by zobaczyć, na jakim poziomie stoi ich cywilizacja. Drugi krok to być może zainicjowanie dialogu, co byłoby groźne, gdyby byli wojowniczy. Moglibyśmy analizować ich uzbrojenie. Dlaczego zakładamy, że byliby wojowniczy? Może podeszliby do nas jak ET, nie jak drapieżniki? Myślę, że cywilizacje, które stoją w rozwoju miliony lat przed nami, miały czas, by zatrzeć różnice światopoglądowe i religijne i dlatego byłyby pokojowo nastawione. W większości przypadków można znaleźć surowce na niezamieszkałych planetach. Po co zawracać sobie głowę zamieszkałymi planetami, kiedy mamy inne puste, pełne surowców? Myślę jednak, że niektóre z cywilizacji pozaziemskich mogą być wrogie.    

Prezenter: Jestem fanem serialu „Star Trek”. Tam, gdy światu groziła inwazja z kosmosu, wszyscy ziemianie się zjednoczyli, tworząc coś w rodzaju rządu światowego. Wszyscy wizjonerzy mówili: potrzebujemy go, jeśli chcemy sobie poradzić ze ZMIANAMI KLIMATYCZNYMI, finansami; wszystkimi problemami. Suwerenność poszczególnych państw stanowi tamę dla rozwiązań.

Michio Kaku: Wierz lub nie, ale kiedy prezydent Ronald Reagan spotkał się z Michaiłem Gorbaczowem- jak wiemy z transkryptu spotkania – powiedział, że jeśli kiedykolwiek zostaniemy zaatakowani przez Marsjan, sowieci i kapitaliści połączą się w walce przeciwko Marsjanom. Tak Ronald Reagan sie zapatrywał i- wierzcie lub nie – jest w tym, co mówił, trochę prawdy. Jeśli będziemy musieli się zmierzyć ze wspólnym wrogiem z kosmosu, to pomogłoby zjednoczyć ziemię w sposób, o którym mówił Reagan.

Michio Kaku powiedział, że każdy człowiek, który sprzeciwia się globalnemu zjednoczeniu to terrorysta.

Michio Kaku: Kiedy my fizycy poszukujemy inteligentnych istot w kosmosie, nie spodziewamy się znaleźć małych, zielonych ludzików. Szukamy cywilizacji typu pierwszego, drugiego i trzeciego. Typ pierwszy cywilizacji: mają kontrolę nad pogodą, kontrolują trzęsienia ziemi, wulkany, mają miasta na oceanach. Mają kontrolę nad swoja planetą. To typ pierwszy.

Drugi typ cywilizacji: wyczerpali zasoby naturalne: pobierają energię bezpośrednio z najbliższej gwiazdy. Używają rozbłysku słonecznego by dostarczyć energii ich wielkim maszynom. Kiedy zużyją energię gwiazdy, szukają energii w galaktyce. W galaktyce znajdują się miliardy gwiazd. Buck Rogers na przykład nazywa cywilizację pierwszego typu cywilizacją planetarną. Star Trek i Federacja Planet pasowałaby w klasyfikacji do typu drugiego a królestwo z gwiezdnych wojen do trzeciego. A nasze miejsce w klasyfikacji? Jesteśmy typem 0. Nawet nie mieścimy się na skali. Nie pobieramy energii z gwiazd, ale z martwych roślin, węgla. Możemy oszacować, kiedy osiągniemy status cywilizacji pierwszego typu: za około 100 lat. Ale za każdym razem, gdy czytam gazetę, widzę oznaki przechodzenia  z poziomu cywilizacji 0 do cywilizacji typu 1.

Mam przywilej żyć w najważniejszym dla ludzkości czasie. W okresie przejściowym między cywilizacją typu 0 a cywilizacją typu 1. Wielkie korporacje to początek cywilizacji typu 1. Jakiego języka używa cywilizacja typu 1.? Wszędzie, gdzie jeżdżę, na całym świecie, słyszę elity, które porozumiewają się po angielsku. To ich drugi język. Po przyszłej zmianie każdy człowiek będzie mówił w ojczystym języku, ale będzie jeszcze jeden język urzędowy, prawdopodobnie angielski. Będzie także kultura typu 1. i system polityczny typu 1. Możesz pojechać dokąd zechcesz i pokazać ludziom zdjęcia dwóch osób, natychmiast rozpoznawalnych przez każdego: Madonny i Arnolda Schwarzeneggera. Innymi słowy: mowa o produkcjach hollywoodzkich, o rock’n’rollu, rapie, blue jeansach. Taka będzie globalna kultura, kultura ziemi. Co to jest internet? Internet to początek systemu typu 1. Właśnie tak. To przejście jest najprawdopodobniej największą zmianą wszechczasów.

Część ludzi jej nie chce. Boją się jej. Ta zmiana ma stworzyć nowe, globalne tolerancyjne społeczeństwo. To TERRORYŚCI. Boją się tego głęboko. Wiedzą, że obserwują narodziny nowej, globalnej cywilizacji i jako terroryści nie chcą mieć z tym nic wspólnego. 

Wyszukaj informacji o projekcie blue beam. Projekt Blue Beam – naukawy projekt zapanowania nad ludzkim umysłem.

======================

mail:

Z tekstu wynika, że Werner von Braun nie tyle przewidział inwazję 
kosmitów (był na to zbyt inteligentny),
ale właśnie dzięki swojej inteligencji przewidział kolejne fazy 
propagandy rządu amerykańskiego dążącego do totalitarnej władzy.