Następczyni tronu Tajlandii w śpiączce po szprycy kowidowej. Czy Tajlandia anuluje kontrakt? [Śmierć mózgowa księżniczki].

Następczyni tronu Tajlandii w śpiączce po szprycy kowidowej. Czy Tajlandia anuluje kontrakt?

https://www.eutimes.net/2023/02/thailand-to-ban-pfizer-after-thai-princess-falls-into-a-coma-following-booster-jab/

Zaledwie kilka dni po otrzymaniu przypominającej dawki “szczepionki” przeciw-kowidowej córka króla Tajlandii upadła i zapadła w śpiączkę.

Księżniczka Bajrakitiyabha, która jest potencjalną następczynią tronu Tajlandii, jest w ciężkim stanie kilka tygodni po tym, jak upadła. [44 letnia doktor praw (z Oksfordu)]

Niektóre doniesienia sugerują, że doznała zawału serca, chociaż jej rodzinie powiedziano, że prawdopodobnie cierpiała na infekcję bakteryjną. Mimo to sześć tygodni później księżniczka nadal jest w śpiączce i jest utrzymywana przy życiu przez maszyny.

Rodzina królewska została teraz ostrzeżona o fakcie, że księżniczka najprawdopodobniej padła ofiarą zastrzyku.

Według doniesień najwyższe władze Tajlandii, w tym doradcy króla, rozmawiają z prof. Sucharitem Bhakdim i przygotowują się do unieważnienia kontraktów firmy Pfizer.

Jeśli tak się stanie, Tajlandia stanie się pierwszym krajem, który anuluje kontrakt, co oznacza, że firma Pfizer zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za wszystkie obrażenia poszczepienne.

==================================

mail:

Uaktualnij – w ub. niedzielę 5 lutego lekarze królewscy orzekli śmierć mózgową księżniczki.

W Tajlandii panował największy na świecie reżim antykowidowy. Do niedawna nie można było  wjechać do tego  kraju, król ogłosił przymus szczepień. Teraz odwołał.

Mieli w Niemczech tak wybitnego specjalistę, jak prof Bahdi i nie zapytali go o zdanie.  Dopiero  post mortem księżniczki. To teraz mają. Będą padać jak muchy.