„Kto za nimi stoi?!!” Ujawniamy źródło finansowania Ordo Iuris

Szanowny Panie,
nieprzychylne nam media regularnie publikują artykuły z tego typu tytułami. W atmosferze dziennikarskiego śledztwa i ujawniania rzekomych tajemnic piszą niestworzone historie o naszym finansowaniu. Raz upatrują go w brazylijskich tajnych stowarzyszeniach, kiedy indziej u kalifornijskich producentów wina, niemieckich książąt lub rosyjskich oligarchów.Ale prawda jest dużo prostsza – finansują nas wyłącznie polskie rodziny. Ujawniamy to i chwalimy się tym od dawna. Piszemy o tym wprost w sprawozdaniach finansowych publikowanych od samego początku na naszej stronie internetowej.Raz jeszcze dziękując wszystkim naszym Darczyńcom i Przyjaciołom, Prezes Instytutu Ordo Iuris mec. Jerzy Kwaśniewski nagrał specjalny film, w którym szczegółowo odpowiada o modelu finansowania Ordo Iuris. Rzeczowo, poważnie, a czasem z przymrużeniem oka komentując doniesienia lewicowych mediów, które nie mogą znieść naszego wspólnego sukcesu.
Serdecznie zachęcam Pana do zapoznania się z tym materiałem.

http://isok.ordoiuris.pl/mailing/request/stats?url
https://www.youtube.com/watch/&s=112628860&a=31&t=MDBEZkE5M2U4L1p0UQ%3D%3D&n1=v&w1=Ifb9CdTx0nk

Jednocześnie polecam Pana uwadze wiadomość, która trafiła na Pana skrzynkę w ubiegłym tygodniu. Mec. Kwaśniewski dziękuje w niej za to, że to właśnie dzięki takim ludziom jak Pan możemy z uśmiechem i pewnym politowaniem czytać kolejne sensacyjne artykuły o tajemniczych źródłach naszego finansowania.Jak bardzo uwiera naszych przeciwników prawda, że Instytut Ordo Iuris jest finansowany przez tysiące polskich rodzin, których hojność pozwala nam konsekwentnie i skutecznie bronić życia, rodziny i wolności w kraju i poza jego granicami. Nie mogąc pogodzić się z tym sieją dezinformację, mając nadzieję na zablokowanie naszych działań. Pomimo ich wysiłków, Społeczność Ordo Iuris systematycznie rośnie co napawa nas nadzieją i wiarą, że razem obronimy naszą cywilizację.Z wyrazami szacunkuMonika Leszczyńska - Wiceprezes ds. Członkowskich Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo IurisP.S. Serdecznie zachęcam Pana do przekazania dalej powyższego nagrania – zwłaszcza tym z Pana bliskich i znajomych, którzy jeszcze nie poznali Ordo Iuris.   

===========================
Temat: Dziękuję!
Data: środa, 26 kwietnia 2023 r., godz. 23:29
Nadawca: Jerzy Kwaśniewski Ordo Iuris
Szanowny Panie,
dziś chciałbym napisać Panu tylko jedno słowo – dziękuję!
Dziękuję nie tylko w imieniu całego zespołu Ordo Iuris, ale także (a może nawet – przede wszystkim!) w imieniu wszystkich rodzin, które uratowaliśmy przed rozłączeniem oraz w imieniu obronionych ofiar aktów nietolerancji i nienawiści wymierzonych w chrześcijan, którym udzieliliśmy pomocy.Gdy regularnie opisuję Panu stojące przed nami wyzwania i zagrożenia oraz sukcesy odnoszone w obronie życia, rodziny, wolności, narodowej i religijnej tożsamości – zawsze mocno podkreślam, że przez ostatnie 10 lat udało nam się zmienić tak wiele wyłącznie dzięki budowie trwałych relacji i wsparciu otrzymywanemu od naszych Przyjaciół i Darczyńców. Bez nich nie byłoby Ordo Iuris, a otaczający nas świat wyglądałby inaczej.
Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy pisaliśmy między innymi o ostatecznym zwycięstwie w sprawie szykanowanej za wierność prawdzie prof. Ewy Budzyńskiej, przywróceniu do pracy Janusza Komendy zwolnionego za cytowanie Pisma Świętego w IKEA czy ostatnim przełomowym sukcesie w precedensowym procesie pierwszej aborcjonistki, skazanej za rozprowadzanie nielegalnych pigułek aborcyjnych.
Żadnego z tych i wielu innych zwycięstw by nie byłoby, gdyby nie wsparcie ludzi takich jak Pan, bo bez naszych Przyjaciół, których hojność pozwala nam pokrywać koszty odnoszonych sukcesów – nie byłoby Instytutu Ordo Iuris. Przed nami poważne wyzwania. Z niepokojem obserwujemy narastające zagrożenia ze strony lobbystów dominujących w strukturach międzynarodowych organizacji jak ONZ, WHO czy UE. Często jesteśmy na tych forach jedynym głosem obrońców życia, tradycyjnie pojmowanej wolności czy małżeństwa. Nie ustają też nasze prace nad obroną chrześcijan, ochroną wolności słowa przed rodzącymi się nurtami nowej cenzury, badaniem skutecznej polityki rodzinnej.
Jak zwykle, liczne tematy podejmujemy jako pierwsi, inspirując zmiany w polityce państwa, orzecznictwie i ustawodawstwie.Chciałbym skorzystać z tej okazji, by przekazać na Pana ręce wszystkie wyrazy wdzięczności jakie otrzymujemy nie tylko podczas spotkań w Polsce, ale także podczas rozmów z Polakami poza granicami kraju. Dosłownie wczoraj jeden z przedstawicieli Polonii kanadyjskiej, nagrywając zaproszenie na spotkanie z Ordo Iuris w Toronto, mówił o nas w takich słowach:
Ordo Iuris to fundacja niesamowicie zasłużona dla obrony wolności, dla obrony rodziny, dla obrony życia. I to nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej – na forum ONZ, na forum Unii Europejskiej. I dlatego jest to fundacja niesamowicie potrzebna i pokazująca w jaki sposób można jeszcze w dzisiejszym świecie skutecznie działać – na ile można sypać piasek w szprychy tej neomarksistowskiej rewolucji.Przekazuje Panu te słowa, żeby podkreślić, że są to wyrazy uznania i szacunku nie tylko dla prawników Ordo Iuris. 
To także słowa skierowane do Pana, bo nasze sukcesy to także Pana sukcesy. Dlatego będę Panu bardzo wdzięczny za kontynuowanie wsparcia dla naszej działalności, która z każdym kolejnym miesiącem staje się coraz bardziej potrzebna oraz za zachęcenie swoich bliskich i znajomych do zainteresowania się tym, co robimy.Jeśli grono Przyjaciół Instytutu Ordo Iuris będzie systematycznie wzrastać, będziemy mieć coraz większy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, na procesy dziejowe nie tylko w Polsce ale i za granicą, co staje się coraz ważniejsze, bo tworzone tam prawo ma coraz większy wpływ na nasze życie.
Aby wesprzeć działania Instytutu Ordo Iuris, proszę kliknąć w poniższy przycisk
Z wyrazami szacunkuAdw. Jerzy Kwaśniewski - Prezes Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo IurisInstytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.