Czy ci „tęczowi” działacze, trenerzy i piłkarze to same Schwule [pedryle]? Ministerka też ?

Czy ci „tęczowi” działacze, trenerzy i piłkarze to same Schwule [pedryle]. Ministerka też ?

Na podst.: https://www.sport.pl/mundial/7,154361,29174920,niemcy-tlumacza-swoj-odwazny-protest

Na trybunach z tęczową opaską na ramieniu mecz oglądała minister spraw wewnętrznych Nancy Faeser. Jej FIFA nie mogła wlepić żółtej kartki. Manuelowi Neuerowi mogła, więc na mecz z Japonią jej nie założył, choć naciskali na to sponsorzy, politycy i kibice. Ale niemieccy piłkarze zrobili coś innego – zasłonili usta na drużynowym zdjęciu, zwracając uwagę na cenzurę ze strony Gianniego Infantino.

Awantura o tęczową opaskę. FIFA wystraszyła kapitanów żółtymi kartkami

Zamieszanie z tęczowymi opaskami “One Love”, które w ramach wsparcia dla społeczności LGBT mieli założyć Anglicy, Holendrzy i Walijczycy, wcale nie skończyło się w chwili, gdy zostały one zakazane przez FIFA. Wręcz przeciwnie – to był dopiero początek. 

Trzy godziny przed meczem Anglików wszystkie te federacje wydały oświadczenie, że wobec sprzeciwu Gianniego Infantino rezygnują z pomysłu. FIFA groziła żółtymi kartkami.

“Byliśmy gotowi zapłacić grzywny, które zwykle są nakładane za naruszenie przepisów dotyczących strojów. Byliśmy zdeterminowani, by założyć tęczowe opaski, ale nie możemy narażać naszych zawodników żółtymi kartkami, które mogą nawet doprowadzić do wyrzucenia ich z boiska” – tłumaczyły federacje i dodały, że bezprecedensową decyzją są sfrustrowane i rozczarowane. 

Niemiecki bramkarz Manuel Neuer w torbie na ten mundial też miał przyszykowaną kolorową opaskę. Ale nie wyjął jej z torby, co wywołało burzliwą dyskusję – z udziałem polityków i sponsorów.

==================

mail: No i przegraliście, z japońcami, pedryle jedne… I tchórzliwi normalni też.

=========================

Arabowie odpowiedzieli: “Wolność dla Palestyńczyków”

Obraz