Bill Gates wprowadził na rynek „mleko robacze”. Czy on planuje pić ten sok z robaków?

Bill Gates postanowił, że klasa niewolników musi pić mleko z robaków. Wprowadził na rynek produkt przypominający jedzenie, który rzekomo jest podobny do prawdziwego mleka, ale zrobiony z robaków. Jego celem jest wprowadzenie tego produktu do żywności.

Nowe „EntoMilk” jest opisywane jako „alternatywa dla produktów mlecznych”, która powstaje z „larw muchy Black Soldier” lub larw muchy zwyczjnej. Larwy są mieszane w „bogaty i kremowy płyn, który wygląda i działa jak produkt mleczny”, według jego twórców. „Ma bardzo kremową konsystencję”, twierdzi film promocyjny.

Gates i jego sojusznicy z klasy rządzącej twierdzą, że EntoMilk powinno zastąpić tradycyjne mleko krowie, ponieważ rolnictwo rzekomo niszczy planetę. „Świat potrzebuje alternatyw, aby przetrwać” – twierdzi reklama.

„Owady są niezbędne dla przyszłości żywności, ponieważ wymagają bardzo mało ziemi i nie szkodzą środowisku jak zwierzęta gospodarskie. Nie wytwarzają gazów cieplarnianych” – głosiła reklama.

Komentarze pod filmem mówią wszystko. Większość ludzi jest przerażona i zniesmaczona pomysłem jedzenia robaków i jest ku temu powód. Ludzkie ciało nie jest stworzone do spożywania robaków w dużych ilościach, dlatego większość ma odruch wymiotny na samą myśl o piciu robaków.

Będzie to trudne do przekonania dla większości populacji ludzkiej, ale udało im się skutecznie wyprać mózgi wielu osobom, wmawiając im, że jest to jedyny sposób na uratowanie planety. Czy Bill Gates planuje pić ten sok z robaków? Mało prawdopodobne. Tylko klasa niewolników będzie zmuszona zrezygnować z mięsa i nabiału, podczas gdy władcy będą jeść, co zechcą.

Wiadomości o mleku zawierającym owady pojawiły się na tle coraz liczniejszych apeli do totalitarnych sojuszników Gatesa na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF), aby zaczęli zastępować mięso i produkty mleczne „żywnością” na bazie owadów.

Jak  podaje Slay News , WEF domaga się, aby rządy „suwerennych” państw rozpoczęły „ponowne odkrywanie” dostaw żywności poprzez zastępowanie mięsa i nabiału produktami na bazie owadów i hodowanymi w laboratorium.