W Niemczech do dupy, ale stabilnie czyli… Wesołe przygody imigranta.

Źródło: https://www.bild.de/regional/baden-wuerttemberg/regional/flaschenhals-stecher-verletzt-zugbegleiterin-und-passanten-87160194.bild.html?t_ref=https%3A%2F%2Fwykop.pl%2F

Tytuł wolę dać oryginalny:

Schwarzfahrer quält Schaffnerin (uwaga tu już blisko do politycznej niepoprawności – Schwarz to czarny ja bym dał raczej Schwarzer quält Schaffnerin 🙂 a na nasze “czorny dręczy konduktorkę)

Dworzec kolejowy Graben-Neudorf w dzielnicy Karlsruhe: tutaj uciekinier rozpoczął swoją brutalną podróż (Wesołe przygody 🙂 )

Graben-Neudorf (Badenia-Wirtembergia) – To, czego musiała doświadczyć ta konduktorka (57 l.), jest po prostu niewiarygodne: mężczyzna torturował i znęcał się nad konduktorką, a nawet oddał na nią mocz. Podobno tylko dlatego, że kobieta przyłapała go na prowadzeniu pojazdu podczas ucieczki.

We wtorek po południu konduktorka przeprowadziła kontrolę biletów w pociągu regionalnym. Kiedy rozmawiała z 35-letnim mężczyzną ,z brodą, prawdopodobnie pochodzącym z Afryki Północnej, ten wpadł w szał, bo najwyraźniej nie kupił biletu.

Nagle zaatakował konduktorkę na stacji kolejowej w Graben-Neudorf (dzielnica Karlsruhe) w Badenii-Wirtembergii . Rzecznik policji: „Zranił ją uderzając, kopiąc i dusząc”. Z informacji BILD wynika, że ​​mężczyzna chciał zmusić kobietę do zaspokojenia go oralnie. Nakazał jej, aby krzyczeła „Heil Hitler”. Na koniec oddał mocz na swoją ofiarę.

Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do kliniki. Napastnik ucieka i nadal stosuje przemoc.

Po brutalnym ataku na konduktora pociągu mężczyzna uciekł do supermarketu. Tam rzucił talerz z ciastem w sprzedawczynię i uderzył klientkę stojącą przy kasie.

W końcu bandyta uzbroił się w złamaną szyjkę butelki (tulipan – google tłumacz jest do d) i pobiegł z nią na parking dla klientów. Użył szyby o ostrych krawędziach, aby zranić kierowcę (23), ukradł mu kluczyki do samochodu i odjechał samochodem klienta, szarym VW T-Cross.

Uciekając, brutalny sprawca spowodował kilka wypadków. Mimo to udało mu się uciec drogą federalną nr 36.