Ukraińska policja aresztowała mężczyznę, który sprzedawał niemowlęta na „części zamienne”.

Ukraińska policja aresztowała mężczyznę, który sprzedawał niemowlęta na „części zamienne”.

Ukraińska policja zatrzymała w obwodzie zakarpackim mężczyznę, który sprzedawał do Unii Europejskiej 1- i 2-letnie dzieci na „części zamienne”.

policja-zatrzymala-ukrainca-handlujacego-niemowletami-na-organy

Policja zatrzymała „Ukraińca” sprzedającego niemowlęta na krew i organy. Mężczyzna postanowił zarobić na tragediach uchodźców, od których kupował dzieci „na handel”. Tego typu nielegalny biznes jest bardzo dochodowy. Wiadomo, że zbrodniarz dokonał co najmniej trzech transakcji sprzedaży niemowlaków na „części zamienne”. Ryzyko wykrycia zbrodni maleje w przypadku wojny i chaosu wewnętrznego, jaki mamy dziś na Ukrainie.

O szokujących incydentach poinformował ukraiński dziennikarz Witalij Głagoła na swoim kanale w serwisie Telegrm.

Jak ustalił ukraiński dziennikarz, przestępca, który wpadł w ręce ukraińskich służb działał zawsze w podobny sposób – szukał rodziców, którzy są gotowi sprzedać swoje dzieci i zrobić z nich dawców narządów. Do zatrzymania doszło na przejściu granicznym Mali Semienci na granicy ukraińsko-słowackiej. Wiadomo, że przed aresztowaniem mężczyzna zdążył już zrealizować co najmniej trzy takie „sprzedaży dzieci”. Mężczyzna został zatrzymany podczas kolejnej próby wywiezienia dziecka za granicę. Do zatrzymania doszło, ponieważ matka zwróciła się do służb po otrzymaniu propozycji odkupienia dziecka i pomogła policji zatrzymać sprawcę.

Według doniesień, mężczyzna trudniący się handlem dziećmi, jest wyznania „prawniczego”.

Oryginalne zdjęcie dokumentujące zatrzymanie handlarza, z kanału Telegram Witalija Głagowa.

NASZ KOMENTARZ: jeśli potwierdzą się pogłoski o pochodzeniu zbrodniarza, mamy nadzieję, że władze sprawdzą ewentualny wątek rytualny jego działań.