Oligarchiczne media przyznają: Historia z masowymi grobami w Kanadzie to mistyfikacja, oszustwo.

https://gloria.tv/post/4sp3CtWf61JHDda2kYBdUDUnv

W zeszłym roku w Kanadzie nie odkryto ani jednego masowego grobu,”, donosi Terry Glavin na łamach portalu NationalPost.com (26 maja).

Glavin przyznaje, że rząd Trudeau oraz “światowe media <pomyliły się> w sprawie szkół z internatem”, tym samym wywołując zbrodniczą, antykościelną histerię.

“Kilka miejsc z nieoznakowanymi grobami z międzynarodowych nagłówków było znanymi już cmentarzami, lub miejscami pochówku będącymi przedmiotami spekulacji, które do tej pory nie zostały oficjalnie zweryfikowane jako autentyczne”.
Według Glavina w żadnym z tych miejsc nie odkryto szczątków “ani jednego dziecka”.
Od zeszłego roku, czyli od wybuchu tego skandalu, do wiadomości publicznej nie podano “nic” nowego. Przeszłość szkół została już dokładnie sprawdzona w ramach badań, publicznych przesłuchań i śledztw federalnych, które ciągnęły się od dekad.

Niemniej jednak od 2021 oligarchiczne media oskarżają Kościół o “masowe morderstwo”. W efekcie spalono i sprofanowano dziesiątki kościołów, powywracano lub porozbijano posągi, a także wnoszono oskarżenia przeciw katolikom.

Zdjęcie umieszczone w artykule prezentuje hipokrytę Trudeau, który klęka z pluszowym misiem w ręku przy nieoznaczonym grobie na jednym z oficjalnych katolickich cmentarzy. Od setek lat chowano tam dzieci i dorosłych, przedstawicieli ludności rdzennej oraz osadników.

=================================

To już było wiadomo od dość dawna Catholic Priest Says He Tried to See Residential School Site Graves by Going ‘Incognito’