Koronawirus – fałszywy alarm? Liczby, konkrety. Książka.

Koronawirus – fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty

– Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi – niemiecki bestseller dostępny już w Polsce

Instytut Ordo Medicus, który jest zrzeszeniem lekarzy i naukowców na rzecz zdrowia, wolności, prawdy i niezależnej nauki oddaje do rąk czytelników pierwszą wydana przez Instytut książkę.
Organizacja ta powstała w odpowiedzi na jednostronną, nienaukową i propagandową narrację dotyczącą tzw. pandemii koronawirusa. Narrację, która narzucana jest całym społeczeństwom przez rządzących, media głównego nurtu oraz tzw. ekspertów rządowych, którzy nie uzasadniają naukowo i medycznie swoich działań, dotyczących kwestii takich jak lockdown, testy diagnostyczne PCR, masek czy szczepionki.
Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców również stanowczo sprzeciwia się takiej narracji.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tą cenną publikacją.
Niniejsza książka prof. Kariny Reiss i prof. med. Sucharita Bhakdiego jest niezależnym i kompetentnym medyczno-naukowym głosem dotyczącym obecnej sytuacji. Prof. Reiss od 15 lat zajmuje się badaniami naukowymi w dziedzinie biochemii, biologii komórki i medycyny. Prowadzi również wykłady w tym zakresie. Jej zawodowe kwalifikacje są poświadczone przez wyróżnienia i ponad 50 oryginalnych artykułów w międzynarodowych czasopismach naukowych, które były cytowane ponad 3500 razy.
Można zakupić ją w sklepie Instututu Ordo Medicus online:
https://ordomedicus.org/produkt/pandemia-zdemaskowana/