Głos rozsądku – na morzu kłamstwa

Głos rozsądku – na morzu kłamstwa

Panie Profesorze !

Zakażenia kowidowe są faktem, są niebezpieczne, a to dlatego, że zamiast stosować skuteczne leki, wciska się nam nieskuteczne “szczepionki” i zwalcza leczenie.

W tej sytuacji społeczeństwo powinno samo przygotować się do samoobrony

przed zakażeniami i mieć w domowym zapasie skuteczne leki.

W tym kierunku powinna iść uczciwa narracja poza zasięgiem cenzury

(której to wielu ostatnio doświadczyło).

Trudno dostać amantadynę (ja mam w domu dzięki znajomościom), ale jest jeszcze iwermektyna, którą z dobrym skutkiem stosują Japończycy.

Jeśli nie w Polsce, to można ją dostać w Szwajcarii.

Oto odpowiednia strona internetowa:

https://ivermectin-apotheke.com/pl/

Czego najbardziej brakuje, to odpowiednich reakcji polityków i dziennikarzy,

którzy będąc uczciwi, powinni promować zaopatrywanie się ludności we własnym zakresie.

W Austrii wolnościowa FPÖ nawołuje do skutecznego leczenia

iwermektyną:

Oto polskie tłumaczenie zawartego tam tekstu:

Szef FPÖ Herbert Kickl spodziewa się dramatycznej czwartej fali koronawirusa. Dla niego winą nie jest brak szczepień, w przeciwieństwie do rządu, który liczy na szczepienia. Ministra zdrowia Wolfganga Mücksteina (Zieloni) oczekuje ze strony Wolnościowców wniosek o wotum nieufności i oskarżenie. FPÖ również chce znowu wyjść na ulice, jak Kickl zapowiedział na konferencji prasowej ogłoszonej w poniedziałek.

Według Kickla szczepienia działają za krótko, aby były skuteczne.

Wreszcie Partia Wolności również ma w przygotowaniu zawiadomienie do Urzędu Federalnego ds Bezpieczeństwa Opieki Zdrowotnej o wprowadzeniu w błąd przez trwającą kampanię szczepień.

Przeciwko komu dokładnie to ma być skierowane, Kickl nie był jeszcze w stanie powiedzieć.

W każdym razie szef FPÖ jest przekonany, że szczepienia nie będą sposobem na wyjście z kryzysu. Raczej, sądzi Kickl, szczepienie nie działa wystarczająco dobrze i nie działa wystarczająco długo. Dlatego teraz szybko się rozprzestrzeniają infekcje od zaszczepionych, których uważa za oszukanych przez rząd. Również wzrasta ilość zgonów spowodowanych przez szczepionki.

Kickl spodziewa się poważnych problemów zdrowotnych poprzez czwartą falę, tym bardziej, że w Austrii jest zbyt mało łóżek intensywnej terapii, za co obwinia również rząd.

Kickl chce polegać na iwermektynie. Kickl ogólnie polegałby przede wszystkim na lekach, które są bardzo skuteczne, gdy są przyjmowane we właściwym czasie.

Jako przykład podał lek iwermektynę. Ponadto badanie przeciwciał jest dla niego oczywistością.

Przewodniczący Wolnościowców gwałtownie sprzeciwił się najnowszym posunięciom rządu, które prowadzą nawet do lockdownu przeciwko niezaszczepionym, nawet jeśli nie wierzy, że będzie to tylko dla nich, lecz dla całej populacji.

Kickl jest niezwykle zaniepokojony: „To, co się tutaj dzieje, jest konstytucyjnie i moralnie nie do przyjęcia, naganne i bezużyteczne z punktu widzenia polityki zdrowotnej, jeśli nie bezproduktywne. „Dlatego rozważa podjęcie działań prawnych:

Nasi prawnicy są gotowi”.

Która polska partia zrobi to samo?

Pozdrawiam.

Leszek