Burdelmama satanistów – wspólniczka Epsteina – Ghislaine Maxwell -skazana na 20 lat więzienia.

https://nczas.com/2022/06/29/wspolniczka-epsteina-skazana-na-20-lat-wiezienia/
Ghislaine Maxwell, wieloletnia wspólniczka miliardera Jeffreya Epsteina, została we wtorek skazana przez sąd w Nowym Jorku na 20 lat więzienia za pomoc w masowym wykorzystywaniu seksualnym nieletnich kobiet. Maxwell stwierdziła w sądzie, że “żałuje, że poznała Epsteina“.

Jak stwierdziła ogłaszając wyrok sędzia Alison Nathan, chciała ona „wysłać niechybny sygnał, że te rodzaje przestępstw spotkają się z karą”. Mimo to, wymiar kary – 20 lat więzienia i 750 tys. dol. grzywny – jest niższy od tego wnioskowanego przez prokuraturę, która domagała się od 30 do 55 lat. Obrona wnosiła o 5-letni wyrok.

Maxwell już w grudniu została uznana winną pięciu zarzutów, w tym handlu seksualnego nieletnimi, nakłanianiu nastolatek do podróży w celu udziału w nielegalnych aktach seksualnych oraz przewożenie nieletnich z zamiarem zaangażowania w przestępczą aktywność seksualną.

Według prokuratorów, była ona prawą ręką Epsteina i zajmowała się „rekrutacją” dziewczynek do wykorzystania, a także sama brała udział w molestowaniu. Proceder trwał wiele lat, a ofiarą pary miało paść ponad 100 dziewcząt.

Pochodząca z Wielkiej Brytanii 60-letnia córka b. magnata medialnego Roberta Maxwella [oboje pracowali dla Mossadu. md] wyraziła skruchę z powodu swoich czynów i stwierdziła, [bla-bla… md] że poznanie Epsteina jest tym, czego żałuje najbardziej w życiu. Dodała, że Epstein był „manipulatorskim, przebiegłym i kontrolującym ją człowiekiem”.