Rumuńska senator twierdzi, że trzęsienie ziemi w Turcji było dziełem spisku. Dramatyczne przemówienie w parlamencie.

Rumuńska senator twierdzi, że trzęsienie ziemi w Turcji było dziełem spisku. Dramatyczne przemówienie w parlamencie.

https:// ussanews.com/2023/02/13/romanian-senator-claims-turkeys-earthquake-was-a-man-made-attack/

[po https:// -usunąć spacje, bo bez nich u mnie adres wariuje. MD]

[Umieszczam informacyjnie, nie wiemy, czy są to dane wiarygodniej, skąd ona czerpała informacje i jak się ośmieliła mówić to w Parlamencie. Tłumaczenie dość maszynowe, warto przeczytać po angielsku. Tu nagranie, tekst wystąpienia po angielsku: https://trusttheq.com/nato-lawmaker-reveals-earthquake-weapon-killed-over-35000-in-turkey/ Poniżej tekstu jest video. Kogo to interesuje, niech sobie wszystko zapisze na odłączonym od sieci komputerze. MD]

=============================
Podczas swojego przemówienia w rumuńskim parlamencie w zeszłym tygodniu senator Diana Lovanovici oskarżyła Zachód o użycie „broni geologicznej” do spowodowania niszczycielskiego trzęsienia ziemi w Turcji.

Jest dla mnie bardzo jasne, że w tym momencie sprawy na poziomie międzynarodowym wymknęły się spod kontroli, głupcy grają jak Bóg i myślą, że wygrali grę” – powiedział senator. „Z powodu tych obłąkanych i psychopatycznych ludzi, którzy wywołują wojny i kataklizmy przy użyciu niekonwencjonalnej broni, my, ludzie, jesteśmy tylko liczbami, których mogą się pozbyć”.

Oskarżyła także globalistów o ich rolę w ludobójczym spisku wykorzystującym „domniemaną pandemię” i to, co opisała jako śmiertelne ukłucia covida.

——————–

Do tej pory ponad 33 000 osób zginęło, a dziesiątki tysięcy zostało rannych po ogromnym trzęsieniu ziemi o sile 7,8 w skali Richtera, które nawiedziło Turcję i sąsiednią Syrię.

Czy to możliwe, że trzęsienie ziemi zostało stworzone przez Stany Zjednoczone przy użyciu technologii HAARP?

Wielu, w tym senator Lovanovici, uważa, że ​​technologia ta została wykorzystana do ukarania Turcji za odmowę współpracy z Zachodem.

Poniżej przetłumaczony zapis wystąpienia pani senator.

————————————-

„Szanowni Państwo Senatorowie,

Od trzech lat mamy do czynienia z prawdziwą kampanią masowych mordów na całym świecie, albo poprzez rzekome pandemie i „nieuchronną potrzebę” wstrzykiwania niesprawdzonych szczepionek, które zabijają ludzi, albo przez wojny, które zmniejszają populację świata, ale przebudowują politykę międzynarodową, przestawiają bieguny władzy i zmienia granice.

Byliśmy świadkami wywoływania trzęsień ziemi na rozkaz, co w rzeczywistości jest atakiem na Turcję przez największego na świecie, który całkowicie nie lubił być ustawiany przez Recepa Tayyipa Erdogana, prezydenta Turcji.

Co więcej, jego pozycja neutralności i mediatora w wojnie ukraińsko-rosyjskiej głęboko ich zaniepokoiła.

Turcja jest drugim z militarnego punktu widzenia mocarstwem w ramach NATO. Jego [ Erdogana] stanowisko w sprawie zablokowania przystąpienia Szwecji do NATO, jego przemówienie w Davos, a także gest opuszczenia konferencji prasowej w środku tej konferencji, przeciwstawiając się Schwabowi, nie pozostały bez echa w zimnym świecie przywódców świata. Ale nikt nie pomyślał, że ludzie będą musieli umrzeć, tak wielu ludzi i w tak straszny sposób. I to tylko ostrzeżenie, bo nie był to najbardziej zaludniony obszar Turcji.

150 wstrząsów wtórnych niszczycielskiego trzęsienia ziemi, drugie większe niż pierwsze, bez epicentrum, obszar sztucznie stymulowany, broń geologiczna istniejąca od bardzo dawna, używana do tej pory bez powodowania zbyt wielu ofiar, prawdopodobnie do eksperymentów . Teraz zostało to wcielone w życie.

Jeśli przyjrzymy się uważnie mapie Turcji, zobaczymy, że jest ona poprzecinana gazociągami i ropociągami, co jest właściwie jednym z celów: ich zniszczeniem. Ale na 10 sekund przed wystąpieniem tak zwanego trzęsienia ziemi Turcy zamknęli te rurociągi. Ponadto na 24 godziny przed trzęsieniem ziemi 10 krajów wycofało swoich ambasadorów z Turcji. 5 dni przed jego wystąpieniem rumuńskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydało ostrzeżenie przed podróżą dla obywateli rumuńskich do Turcji, mimo że zagrożenia nie było, podobnie jak inne kraje.

Zabijając ludzi, służyli ich interesom. Z map pokazywanych we wszystkich kanałach telewizyjnych wynika, że ​​nie było epicentrum, ale linia z tysiącami trzęsień ziemi.

Tureckie tajne służby prowadzą śledztwo w sprawie możliwej przestępczej interwencji” (czytaj: udział innego państwa w wywołaniu pierwszego trzęsienia ziemi), co później było reakcją łańcuchową po destabilizacji płyt tektonicznych w regionie.

Jest bardzo jasne, że prezydent Erdogan został ukarany za swoją odwagę, godność i honor oraz bliskość z Federacją Rosyjską, w rzeczywistości za postawę neutralności i mediacji na rzecz pokoju. Ponadto pożądane jest odwrócenie uwagi od Ukrainy, gdzie przedstawiciele wielu krajów już zaczęli krzyczeć przeciwko despotyzmowi i rozkazom wydawanym przez prezydenta Zełenskiego, tak jakby rządził on światem i ktoś miał obowiązek wysyłania broni i udziału w swoją wojnę, w wojnie, w której poświęcił swój własny naród i zniszczył cały swój kraj. Każdy, kto mówi o pokoju, jest stawiany przy słupie hańby i atakowany ze wszystkich stron. Tak właśnie stało się w Rumunii, kiedy zapoczątkowałem wyjątkową inicjatywę Neutralność dla Rumunii. Pokój z Bukaresztu.

Wszyscy rzucili się na mnie, chociaż teraz, po roku wojny, prawie wszyscy mówią wszystko to, co ja mówiłem i popierałem od początku, twierdząc, że teraz są właścicielami tych idei.

Plagiatorzy! faryzeusze! Judasze !

Przez was ludzie umierali i nadal umierają, wszyscy macie ręce splamione krwią milionów ludzi zabitych w interesie jakichś szaleńców, którzy chcą rządzić światem. Niestety, na rumuńskim szczeblu kierowniczym mamy tylko niekompetentnych, idiotów, plagiatorów, złodziei, rabusiów, przestępców, tchórzy, zdrajców, a lista jest długa.

Ci niekompetentni, nagrodzeni przez obce kraje za szczególne zasługi w ich poparciu, ale kosztem Rumunii, próbują w tej chwili zmienić Rumunię z neutralnego, suwerennego państwa w państwo służalcze i ofensywne, poprzez które niektóre wielkie mocarstwa mogą realizować swoje działań wojennych i zamienić Rumunów w mięso armatnie dla dobra innych.

Judaszu, zatrzymamy cię za wszelką cenę i za wszelką cenę! Opuść Rumunię, aby była suwerenna i neutralna! Nie interesują nas czyjekolwiek wojny. Zawsze broniliśmy naszego narodu i ziemi i nikogo nie atakowaliśmy. Powinieneś wiedzieć, że zawsze byliśmy w obozie przegranych, nawet gdy obóz wygrywał. Zawsze płaciliśmy.

WYSTARCZA ! ZATRZYMAJ SIĘ TUTAJ! RUMUNIA ZACHOWA NEUTRALNOŚĆ, BEZ WZGLĘDU NA TO, CO OBIECALIŚCIE INNYM, ZDRAJCY!

MAMY OBOWIĄZEK UTRZYMYWANIA DOBREGO SĄSIEDZTWA W REGIONIE, O CO INNI PYTAJĄ! JEŚLI NIE JESTEŚ W STANIE OBRONIĆ NASZEGO POKOJU, A NIE JESTEŚ, TO ODEJDŹ, ALBO CIĘ ZROBIMY!

Jest dla mnie bardzo jasne, że w tym momencie sprawy na poziomie międzynarodowym wymknęły się spod kontroli, głupcy grają jak Bóg i myślą, że wygrali grę. Z powodu tych obłąkanych i psychopatycznych ludzi, którzy wywołują wojny i kataklizmy przy użyciu niekonwencjonalnej broni, my, ludzie, jesteśmy tylko liczbami, których mogą się pozbyć. Konieczne jest, aby wszystkie narody, narody świata, wspólnie się podniosły, obudziły z codziennych wygód i beztroski i tak jak w 1848 r. obroniły nasze szczęście i piękny świat w którym żyjemy.

Dlatego wzywam was wszystkich, którzy wciąż chcecie żyć w świecie Boga, a nie szatana, wzywam was do powstania do walki, do światowego buntu o wolność nas wszystkich i zniszczyć tych wrogów,

Zdejmij pazury z Turcji! Zdejmij pazury z Rumuni! Zdejmij pazury z ludu bożego! Ostrzeżenie dla psychopatów świata: Jeśli ty musisz zabijać ludzi, my też musimy was zniszczyć! Wszystko albo nic! Oko za oko i ząb za ząb! Prawo talionu!

Dziękuję!”

Kliknij ten link, aby wyświetlić oryginalne źródło tego artykułu.

=========================

Video: Senator rumuńska

siedem minut

===================================

mail:

Odpowiedź: Silne trzęsienie ziemi zarejestrowano we wtorek w południowo-zachodniej Rumunii – poinformowało Europejskie Śródziemnomorskie Centrum Sejsmologiczne (EMSC). Miało magnitudę 5,7. Dzień wcześniej w tym samym rejonie kraju również zatrzęsła się ziemia, a magnituda także przekraczała 5.