Ocieplenie klimatu. Już niedługo umrzemy z przegrzania.

Ocieplenie klimatu. Już niedługo umrzemy z przegrzania.

Polecam każdemu spojrzeć na te białe strzałki. Ja dziś z powodu ocieplenia klimatu postanowiłem podarować wszelkie moje futra, kozaki zimowe, rękawiczki z wełny i moją rosyjską czapkę syberyjską. 🙂 Dziś najlepiej mieć tylko bikini i sandały. 🙂

Poniższy Screenshot pochodzi z portalu Ventusky.com. Polecam tam zaglądać zawsze, bo tam możecie monitorować co się dzieje z pogodą, Całą azjatycka część Rosji cierpi w temperaturach około minus 35-40 stopni, nawet Chiny są częściowo przy minus 20 stopni. Na Grenlandii panują temperatury w okolicach -40-50 stopni. Kurde jeszcze trochę to tem lodowiec tam będzie parować z gorąca. 3/4 Kanady zajęte przez temperatury podobne, przy granicy USA częściowo panuje temperatura minus 20 stopni.

Polska w szponach śniegu i mrozu. Zima szykuje atak [PROGNOZA]O jak duszno nam jest! Co to będzie dopiero latem? Ja leżę sobie na moim balkoniku przy minus 12 stopni. Bo w telewizji mi mówią i poprzez portale prognozy pogody że u mnie jest minus cztery stopnie. Kłamią oni i mój termometr. Wiem dokładnie że jest co najmniej plus 18. :)))))

A i co ważne. Szczepionki działają. Na 100%. Rząd Polski je zbadał dokładnie. Wyborcy PiS-u którzy się do tej pory nie zaszczepili nie będą mogli głosować w wyborach. Cała reszta nie zaszczepionych też nie weźmie udziału w wyborach, bo to dywersanci i onuce Putina.

Przez wschodnią i południową Polskę przetoczy się dziś fala silnych opadów


Zdjęcie