Tajemnicze zgony mikrobiologów. Znikające zapisy.
Wpisał: Ken Ali...   
11.10.2014.

Tajemnicze zgony mikrobiologów. Znikające zapisy.

 

 

18 kwietnia 2002 roku, dziesięć lat temu, skopiowałem skądś następujący artykuł. Teraz podaję, jako argument w „krótkiej serii” artykułów.

 

Seria tajemniczych i dziwnych zgonów mikrobiologów rozpoczęła się 4 października, kiedy to pasażerski samolot lecący z Izraela do Nowosybirska na Syberii, zestrzelony został nad morzem Czarnym. Zabłąkana ukraińska rakieta ziemia-powietrze, która zboczyła z kursu ponad 100 mil trafiła w samolot w którym zginęli wszyscy. Na pokładzie zestrzelonego samolotu znajdowało się pięciu pasażerów, wszyscy oni byli mikrobiologami. Izraelscy dziennikarze podali później, że zanim samolot został zestrzelony, na pokładzie jego zamordowanych zostało dwóch mikrobiologów.

[Dopiero w czasie zmagań Neo- Ukrainy z Putinem ( lato 2014) opublikowano sprostowanie, że ukraińskie rakiety miały zasięg pięć razy mniejszy, niż odległość z poligonu do samolotu. Zestrzelono go z rosyjskiego poligonu – nawet podano nazwisko „nieudacznika”. Zginął, biedaczek, pewnie się zadławił maliną. A wtedy Putin „poprosił” prez.  Kuczmę, by wziął to na barki Ukrainy. Za jakieś apanaże, nie chcę szukać. Teraz już można nagłośnić , oczywiście przez przeciwników.. MD]

 

W artykule pt.: Kto eliminuje światową czołówkę mikrobiologów? American Free Press, z dnia 18 marca 2002 r podaje dalej, że samolot linii Szwajcarskich, lecący z Berlina do Zurichu, rozbił w czasie lądowania. Z 33-ech pasażerów znajdujących się na pokładzie zginęły 24 osoby , w tym Dr.Amram Eldor, dyrektor Oddziału Hematologii Izraelskiego szpitala Ichilov, oraz dyrektor Departamentu Zdrowia w Tel Aviv, hematolog Dr Yaacov Matzner. Pełnił on jednocześnie funkcje Rektora Działu Medycznego, Hebrew Hadassah University.

Kolejna ofiara to Benito Que, biolog Oddziału Medycznego uniwersytetu w Miami, zaangażowany w badaniach onkologicznych w oddziale hematologii. Na prowadzone tam badania, otrzymał fundusze z Howard Hughes Medical Institute (HHMI). Znaleziony on został 12 listopada na ulicy z objawami śpiączki, w pobliżu laboratorium w którym pracował, zmarł 6 grudnia. HHMI finansował szereg badań dla szkol, szpitali i zakładów badawczych, a także dla takich organizacji jak CIA.

 

Don C. WiIley, pracował także dla HHMI w Harward University i był wybitnym specjalista światowej sławy, w dziedzinie mikrobiologii. Za swoja działalność otrzymał szereg prestiżowych nagród, m.in. za szczepionkę przeciwwirusową. Willey zaginął, a jego wypożyczony samochód odnaleziono na moście Hernando de Solo w pobliżu miasta Memfis. Miał 57 lat, jego ciało znalezione zostało 20 grudnia w rzece Mississipi, 300 mil na południe od Memfis.

 

Czołowy sowiecki naukowiec z dziedziny broni biologicznych, Vladimir Pasechnik, który w 1989 uciekł do Anglii, znaleziony został martwy, 23 listopada w Wiltshire (Anglia), w pobliżu swojego domu. Informacja o jego śmierci  podana została dopiero 29 grudnia w formie nekrologu, który ukazał się w The London Telegraph, Jako przyczynę jego śmierci podaje się wylew.

Robert M. Schwartz był współzałożycielem Stowarzyszenia Virginia Biolechnology i był naczelnym dyrektorem Virginskiego Zakładu Badawczego. Był ekspertem w dziedzinie biofizyki i oznaczania DNA. Miał 57 lat, znaleziony został w swoim domu w Loundoun County Va dziesiątego grudnia. Biuro miejscowego szeryfa podało, że zasztyletowany został 8 grudnia, a ztyłu na szyi mial wycięty znak X. Jego córka z przyjacielem, członkowie sekty czcicieli szatana, oskarżeni są o to morderstwo.

Kolejna śmierć biologa miała miejsce w Australii. Set Van Nguyen miał 44 lata, znaleziony został martwy w wejściu do lodówki laboratoryjnej w miejscu pracy. Pracował w Przemysłowej Instytucji Badawczej chorób zwierzęcych, należącej do Wspólnoty Brytyjskiej.

W Moskwie znaleziony został 8 lutego, na ulicy przy wejściu do domu, martwy z obrażeniami głowy Vladimir Korshunow. Mial 56 lat, był kierownikiem mikrobiologii Medycznego Rosyjskiego Uniwersytetu Stanowego.

         Jedenastego lutego wciśnięty pod schodami w swoim domu znaleziony został martwy, Ian Langford. Miał 40 lat, był pracownikiem naukowym Uniwersytetu Wschodniej Anglii. Lokalna prasa w Norwich podała, że policja nie traktuje tego zgonu jako morderstwo.

 Jak wynika z tego krótkiego przeglądu, od 4 października do 11 lutego zginęło 13 mikrobiologów. Nasuwa się wiec pytanie, czy ich śmierć należy zaliczyć do zwykłych przypadków losowych, czy tez jest wynikiem planowego ich eliminowania?

Czy rozdział ten został już zamknięty czy też nadal będą powtarzać się tajemnicze zgony? Być może, jest to spisek stanowiący część globalnego planu zmierzającego do dalszej destabilizacji świata.

 ====================================

 

Znikające zapisy. KONKURS

 

         Pewna pani, która - niespodzianie dla siebie i męża mikrobiologa - stała się wdową, poprosiła mnie, bym może znalazł więcej danych na te tematy.

Ponieważ kiedyś w Rosji mieliśmy wspólnych znajomych z Pasiecznikiem, spróbowałem najpierw znaleźć powyższy artykulik i kilka jemu podobnych w Google, w wyszukiwarce AVG itp. Nie potrafiłem... Oto przykład:

 

Informacje Nie znaleziono żadnych wyników wyszukiwania dla hasła "tajemniczych i dziwnych zgonów mikrobiologów ".

 

Gdzie indziej:

Ups! Nie znaleziono strony.

Przykro nam - strona, której szukasz, nie została znaleziona.

 

Adresu, z którego skopiowałem, też już nie było.

 Poprosiłem kilka osób, które lepiej ode mnie operują googlami. Też - NIC nie znaleźli. Jakby wypadki i dziwne zgony mikrobiologów zanikły w nigdy-nie-istnieniu.

 Proszę więc tych lepiej poruszających się w świecie wirtualnym, by poszukali i przesłali mi parę artykułów na ten temat, może nawet powyższą notkę.

 Chodzi o teksty PO POLSKU, bo angielskie się zachowują!! Są tu, dla przykładu:

http://rense.com/general62/list.htm

 

[Ale doprowadzone tylko do 2005 roku. ]

 

         A może „operatorzy świata wirtualnego” już rządzą rzeczywistością realną? Nie chcą płoszyć młodych mikrobiologów, bo są już BARDZO potrzebni?

 

Za znalezienie – nagroda w postaci publikacji – i ew. zaproszenie na kawkę [na pewno nie zatrutą! Po210 drogi !!]

 PS.

Są jednak podobne dane po angielsku, np. na temat

 „Dead Microbiologists”, “expert in Bio-war weapons program”     „The source of the anthrax was the US Military biological weapons program” ,

 

a to np. w związku z serią przesyłek zmodyfikowanego wąglika po 9/11. Sprawa też zresztą ucichła.

 

=========================

Dostałem od Czytelnika też taki zapis:

   No results found for mikrobiolog|biolog zgon|martwy +Langford +Schwartz +Nguyen.