www.mamboteam.com
Strona Mirosława Dakowskiego Advertisement
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T
02.09.2014.
 
 
migawki

Złodziejaszek kieszonkowy miesiącami kluczył, robił uniki, obiecywał, wreszcie uciekł na zmywak do Brukseli. Kumple zostali. Kiedy za całą bandą wyślemy - skutecznie - listy gończe? Na razie – państwo istnieje tylko teoretycznie. Widzimy, jak Ojropa hołubi kłamców i złodziei.

Jeśli będzie rządził Europą jak Polską, to Europejczycy będą wyjeżdżać za chlebem do Afryki. demotywatory

Szukam pilnie nauczyciela angielskiego dla kumpla co naściemniał

 
W Y S Z U K I W A R K A
N O W O Ś C I
Codzienna modlitwa na Placu Zbawiciela, pod "tęczą"
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.09.2014.

Codzienna modlitwa na Placu Zbawiciela, pod "tęczą"

 

 

2014-8-27 http://www.pch24.pl/modlitwa-pod-tecza-na-placu-zbawiciela,25080,i.html

 

Przez pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku – aż do 25 listopada  organizowane pikiety modlitewno-edukacyjne pod tęczą na Placu Zbawiciela w Warszawie. Ich uczestnicy przez trzy godziny - od 12 do 15 - modlą się w intencji Kościoła i Ojczyzny.

 

Spotkania modlitewne rozpoczynają się od modlitwy Anioł Pański, następnie odmawiany jest różaniec i koronka do Miłosierdzia Bożego. Pikietujący modlą się także w intencji likwidacji prowokacyjnej instalacji z terenu placu poświęconego Zbawicielowi.

Pomysłodawcą akcji jest ks. Jerzy Garda. Jak wyjaśnia kapłan, z miejsca poświęconego Chrystusowi próbuje się zrobić symbol Sodomy i Gomory. - My mówimy temu stanowcze nie – zaznacza ks. Garda.

 Organizator modlitewnych spotkań podkreśla, że wytrwała, cierpliwa i pokorna modlitwa nigdy nie zawodzi. – W dalszym ciągu chcemy także dotrzeć z informacją o złowieszczej ideologii gender do jak największej grupy osób. Poprzez naszą akcję nie tylko pragniemy informować, ale także edukować o prawdziwych, a zarazem katastrofalnych skutkach, jakie niesie wdrożenie gender. Są one celowo zatajane i przemilczane przez media głównego nurtu, które głęboko są uwikłane w promowanie tej ideologii – tłumaczy duchowny.

  – Chcemy przeciwstawić się rządowej propagandzie, która próbuje ogłupić nasze społeczeństwo i zasłonić mu oczy, tak by dało pełną zgodę na niszczenie Narodu od najmłodszych pokoleń. Takim działaniom należy powiedzieć zdecydowane „nie!”. Powstrzymajmy deprawację polskich dzieci i młodzieży, wyniszczanie rodzin, psucie społeczeństwa. Nie możemy pozwolić na opluwanie, szykanowanie i spychanie do katakumb Chrystusa, Kościoła i wartości chrześcijańskich – podkreśla ks. Garda.

 Pam

 
artyści wyzwoleni a Jehowa czy Allah
Wpisał: Mirosław Dakowski   
25.06.2014.

artyści wyzwoleni” a Jehowa czy Allah

 

Czy ci wszyscy „artyści wyzwoleni” , co tak wałczą o swobodę – swobodę bluźnienia Bogu Prawdziwemu -  

- ośmieliliby się podobnie drwić z talmudycznego wyobrażenia Jehowy, lub (z zupełnie innych względów) - z Allaha ?

Z podobnym, szatańskim uporem?

 To pierwsze performance proponuję wystawić w Tel-Aviv i Jerozolimie, najlepiej w teatrze i również na stadionie. Na pewno minister kultury państwa Izrael da wam po milionie dolarów na te dzieła. A publicyści religijni, tak jak „lutry” w Polsce, będą potępiać jakieś słabe protesty „oszołomów” .

Por.: ‑Lutry i ‑Obłudnik Powszechny przeciw katolikom  i przeciw Panu Bogu

- A to drugie – w każdej stolicy państw arabskich . Król Arabii Saudyjskiej też jest postępowy, da miliony na badanie kondycji współczesnego świata !

 

 Na pewno dostaniecie dodatkowo od tamtejszych ministrów kultury hojne dotacje – i oklaski od wdzięcznych widzów.

Jedźcie, działajcie, Klata, Cavallucci, Rodrigo Garcia, Owsik, Wajda. I tylu innych – bohatersko zboczonych.

Zmieniony ( 26.06.2014. )
 
Panie Belka ! Pan do Szczurka zadzwoni i powie mu, żeby przestał !
Wpisał: Cezary Kaźmierczak   
18.06.2014.

Panie Belka !  Pan do Szczurka zadzwoni i powie mu, żeby przestał !

Prokurator stwierdził, że owszem, ale się wszystko przedawniło ...

 

=====================

 

List Prezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców do Marka BelkiWarszawa, 17 czerwca 2014Szanowny Pan
Marek Belka
Prezes Narodowego Banku PolskiegoWielce Szanowny Panie Belka,

 

Nasz Związek od ponad roku usiłuje ratować około 1000 miejsc w kilkunastu gorzelniach. Pisaliśmy do „wszystkich”: do Ministerstwa Finansów, Gospodarki, przekonaliśmy posłów do składania interpelacji.


Bez żadnego skutku.

W czym rzecz? Otóż w tym, że dziwaczne interpretacje Ministra Finansów, pomimo braku zmiany prawa, nagle zakazały skażania alkoholu etylowego na potrzeby przemysłu chemicznego, kosmetycznego na terenie Rzeczpospolitej.

 

Sprowadzać z zagranicy można!

A piszę do Pana, bo w ostatnich dniach dowiedziałem się, że to Pan jest szefem Ministra Szczurka.

Pan do niego zadzwoni i powie mu, żeby przestał.

Padnie kilkanaście zakładów, 1000 ludzi straci pracę, nie dostaniecie 15 mln CIT, 35 mln VAT, 5 mln PIT, 1,5 mln podatku od nieruchomości.

 

Nie musi Pan pamiętać tych liczb – oni je znają. Wielokrotnie je przedstawialiśmy i nikt ich nie zakwestionował.
 
Pan jest taki mądry i elokwentny, proszę mnie, prostemu chłopakowi z Podlasia, wyjaśnić o co w tym chodzi?

Czy rząd planuje w najbliższym czasie ogłosić wielki sukces, że ściągnął wielkiego inwestora francuskiego lub niemieckiego, który zajmie się skażaniem alkoholu i stworzy 200 nowych miejsc pracy w związku z czym za każde dacie mu rządową dotację w wysokości 50 tysięcy Euro?

Czy też ktoś planuje uruchomić import na dużą skalę – z zagranicy. Stamtąd wolno. Nie wolno tylko w naszym teoretycznie istniejącym Państwie. Jak nie wiecie kto – to znaczy, że jakiś urzędnik z Wami pogrywa !

Jest to kolejna branża, którą planuje wykończyć Ministerstwo Finansów, otwierając drogę kolesiom lub „zagranicznym inwestycjom”.

 

18 marca 2013 r. skierowaliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstw w Ministerstwie Finansów. Odpowiedź z Prokuratury Okręgowej w Warszawie przyszła szybko 25 kwietnia 2013 r. Prokurator Jarosław Szklarczyk, który stwierdził, że owszem, ale się wszystko przedawniło.

 

Pan zadzwoni do Pana Szczurka i powie mu, że tym razem zadbamy, żeby się nic nie przedawniło.


Łącze należne wyrazy,

Cezary Kaźmierczak


Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 466
 
Top! Top!