Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow modlitwy./ Też publiczne. arrow Egzorcyzm prywatny
Saturday 19 September 2020 00:21:25.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
Egzorcyzm prywatny Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
08.12.2009.

Modlitwa codzienna do Matki Bożej Królowej Aniołów i Pogromczyni szatana

Niepokalana Dziewico Mary­jo i Królowo Aniołów! Bóg obdarzył Cię od początku mocą i powierzył Ci zmiażdżenie głowy szatana. Pokornie Cię błagamy: poślij swoje niebiańskie zastępy, aby zwycięsko pokonały duchy piekielne, zniweczyły ich zamiary oraz strąciły w przepaść. Potężna Matko Boża, poślij również swo­je zwycięskie wojska niebieskie do walki z wysłannikami piekła wśród ludzi, zniszcz przewrotne plany bezbożnych i okryj hańbą wszystkich, którzy pragną czynić zło. Daj im światło poznania i łaskę nawrócenia, aby mogli wielbić Trójjedynego Boga i rów­nież Tobie oddali cześć. Spraw, aby za Twoją przyczyną wszędzie zwyciężyła prawda. Toruj drogę sprawiedliwości !

Potężna Obrończyni i Hetmanko, z pomocą duchów czystych weź w swoją opiekę także swoje świątynie na całym świecie oraz łaskami słynące miejsca. Niech chronią kościoły, wszystkie miejsca święte, przedmioty i osoby, a szczególnie Najświętszy Sakrament. O łaskawa Pani, nie dopuść, aby uległy pohańbieniu, padły ofiarą grabieży i zniszczenia. Matko Niebieska, strzeż również nasz do­bytek od widzialnych i niewidzialnych wrogów. Strzeż nasze domy i nasze rodziny. Niech mieszkają w nich święci aniołowie i niech zapanują w nich: miłość, pokój i radość Ducha Świętego.

Któż jak Bóg? - Któż jak Ty, Maryjo, Królowo Aniołów i Po­gromczyni szatana! Najmilsza i łaskawa Matko Boża, Przeczysta Oblubienico Ducha Świętego, której oblicze duchy czyste oglądać pragną. Ty zawsze pozostaniesz naszą miłością i nadzieją, naszą obroną i chwałą! Święty Michale Archaniele, Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i przyjdźcie nam na pomoc. Amen.

Egzorcyzm prywatny

(Może go odprawić każdy, czyniąc znak Krzyża św., kropiąc często wodą święconą siebie oraz innych - nawet na odległość - i odmawiając tę modlitwę, np. w chwilach lęku lub rozpaczy, przed rozstrzygnięciem waż­nych spraw lub podjęciem ważnych decyzji, nad niebezpiecznymi osoba­mi. a szczególnie nad chorymi i konającymi.)

W imię Jezusa, Maryi i Józefa rozkazuję wam duchy piekiel­ne, odstąpcie od nas (od nich) i od tego miejsca, nie odważcie się wrócić i nas (ich) kusić i nam (im) szkodzić! O Jezu, Maryjo, Józefie! (3x) Święty Michale, pomóż nam w walce! Święci Anio­łowie, strzeżcie nas od zasadzek złego ducha!

Błogosławieństwo

Błogosławieństwo + Ojca, miłość + Syna oraz moc + Ducha Świętego, matczyna opieka Królowej Nieba, Maryi, ojcowska opieka świętego Józefa, ochrona świętych Aniołów oraz wsta­wiennictwo świętych niech pozostaną z nami (z wami, z tobą) I towarzyszą nam (wam, tobie) zawsze i wszędzie. Amen.

(Imprimatur: Augsburg. 25 VI 1969 r.)

Egzorcyzm

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga Wszechmogącego posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, by ścigały złe duchy, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając je wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.